Корзина
27 отзывов
интернет-магазин по системам: теплый пол, снеготаяние / антиобледенение и другим товарам для дома
+380972777594
+380972777594
+380972777594
замовлення
+380680373290
офіс-менеджер
+380992193830
консультація/сервіс

Тепла підлога — економія і комфорт

Тепла підлога — економія і комфорт

17.08.15

Естетика і комфорт — найважливіші в облаштуванні сучасного помешкання. Стильний інтер'єр, якісні матеріали, зручні ергономічні меблі, оригінальні й практичні деталі, що полегшують побут. Одна з основних умов комфорту — тепло у приміщенні, адже більшу частину року переважає прохолодна погода. Громіздкі батареї, труби, стояки — уже давно в минулому. За останні роки великого поширення набули саме теплі підлоги, адже вони справляються зі своїм завданням, не займають корисної площі, безшумні, й мають багато інших переваг.

Система обігріву "тепла підлога" від компанії "СУЧАСНІ СИСТЕМИ ОБІГРІВУ" — є економним і одним з найефективніших рішень серед усіх способів опалення приміщення. Загалом, тепла підлога — це конструкція, в якій під підлоговим покриттям знаходиться спеціальна система підігріву. Нові технології значно спростили й прискорили процес її монтажу. Є різні види систем, наприклад, водяна тепла підлога — це прокладена мережа трубопроводів, якими рухається вода температурою близько 30 градусів. Такий тип обігріву підходить тільки для приватного чи заміського будинку з автономним опаленням та наявністю спеціального насоса високого тиску. Дана система розрахована на великі площі (від 70 м. кв), вирізняється високою вартістю матеріалів, монтажу, однак існує ймовірність протікання. 

У квартирі можна встановити електричну теплу підлогу на базі нагрівальних кабелів. Це економний, безпечний варіант, з набагато вищим терміном експлуатації кабелю у порівняні з водопровідними трубами та у 1,5 рази дешевший ніж газове опалення. Варто враховувати, що на монтаж електричної підлоги не потрібно спеціальних дозволів, на відміну від водяної. Ви не створите незручностей не тільки собі, але й сусідам: підтопів, порушень обігріву квартир і загальної системи водопостачання.   Розподіл тепла. Найголовнішою перевагою є рівномірний розподіл тепла по всьому приміщенню. Температура нагрітого повітря, що поступово піднімається доверху — знижується. Дотик ступнями нагрітої до +22–30°С підлоги, відразу ж викликає фізіологічне відчуття комфорту, а відносно прохолодне повітря на рівні голови (+19–21°С) дарує свіжість. Під самою стелею, де прогрівати повітря немає необхідності, температура сягає лише +16°С. При використанні радіаторної системи все навпаки: холодне повітря опускається вниз, а тепле — піднімається вгору. Здоров’я, гігієна і комфорт. З точки зору експертів з гігієни, тепла підлога відіграє у нашому житті важливу роль. Пилові кліщі, що викликають алергію, не виживають на теплому і сухому підлоговому покритті. Завдяки високому тепловому випромінюванню у системах теплої підлоги і низьким швидкостям руху повітря, під час подачі тепла не відбувається "підняття" пилу. Ви зможете сміливо ходити босоніж, а малюки — повзати по підлозі і влітку, і взимку. Особливо необхідна така система у спальні, дитячій та ванній кімнаті, адже підігрів поверхні зменшує вологість і конденсацію на стінах, запобігаючи появі цвілі та грибків. До того ж, так приємно відчувати теплоту підлоги після розслабляючої ванної або готуючи смачні страви на кухні чи бавлячись із малечею.  

Економія простору. При установці теплої підлоги можна повністю або ж частково відмовитися від обігріву радіаторами. Це дозволить значно заощадити простір і вільно реалізовувати різні дизайнерські рішення, не приховуючи громіздкі обігрівачі за декоративними панелями.

Економічність. Після встановлення, система "тепла підлога" не вимагає ніяких додаткових витрат на обслуговування. Також можна повністю відмовитися від використання радіаторних труб та інших обігрівачів. Крім того, економія теплової енергії в житлових будинках з такою підлогою складає 20–50%, а в приміщеннях з високими стелями (заввишки від трьох метрів) до 50% і вище, завдяки прогріванню повітря тільки на 2 м від рівня підлоги.

Універсальність. Монтувати систему "тепла пілога" особливо ефективно в стяжку. Це дає можливість використовувати будь-який фінішний тип покрівлі: кахельну плитку, мармур, лінолеум, ковролін або ламінат, а у випадку заміни підлоги не буде додаткових незручностей у демонтажі-монтажі системи "тепла підлога". Небажано використовувати лише паркет. Проте фахівці з установки теплих підлог стверджують, якщо дотримуватися правил експлуатації, то й це покриття прослужить відведений йому термін. Особливо рекомендується застосовувати систему теплої підлоги під покриття з натурального каменю, який за своєю природою має підвищену холодність.

Довговічність. При професійному правильному монтажі та використанні якісних матеріалів тепла підлога прослужить більше 20-ти років!

 

Безпека. Приховані від доступу нагрівальні елементи роблять простір безпечним навіть для маленьких дітей, виключається ризик травм, враження струмом або опіків від контакту з гарячими нагрівальними елементами. Згідно зі стандартами державних і міжнародних інститутів з контролю за якістю матеріалів, така система має високий рівень безпеки та якості. Немає небезпеки впливу магнітного випромінювання чи враження електричним струмом, оскільки вся система виготовлена з міцних, високотехнологічних матеріалів із максимальною ізоляцією, що підтверджується відповідними висновками, сертифікатами та якісними посвідченнями.

У приміщеннях із постійним перебуванням людей максимальний нагрів поверхні підлоги за європейськими нормами — до +29°С, в басейнах, санвузлах і приміщеннях з нетривалим перебуванням людей — до +30°С. Середня температура поверхні підлоги за опалювальний період коливається в межах +24–26°С.

За детальнішою інформацією звертайтесь за безкоштовною консультацією до спеціалістів компанії "СУЧАСНІ СИСТЕМИ ОБІГРІВУ" за телефонами: (097) 277-75-94; (099) 219-38-30. Консультація, заміри, доставка — БЕЗКОШТОВНО + діє гнучка система знижок на весь асортимент систем обігріву та контролю!