Корзина
3 отзыва
теплый пол и другие современные системы обогрева
+380972777594
+380
97
277-75-94
+380
97
277-75-94
+380
99
219-38-30

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ОБІГРІВАЧІ

Інфрачервоні керамічні панелі

Як працюють економічні обігрівачі НКТ

Обігрівачі назначаються як для основного, так і для додаткового обігріву житлових, підсобних та офісних приміщень. Споживання електроенергії однієї панелі становить 350Вт на годину що забеспечує обігрів площою у 6-8 м2. При правильному розрахунку обігрівач може працювати не більше 16 годин на добу, що дозволяє значно економити електроенергію.

З точки зору екологічності житла, теплопанель такого типу має масу переваг:

 • Завдяки тому що панель закритого типу, не відбувається вигоряння органічних речовин, які знаходяться в повітрі і тим самим зберігається його мікрофлора і газовий склад.
 •  Відсутній процес деіонізації, повітря зберігає свій природний склад з мінімальним вмістом вуглекислого газу.
 •  Тепло рівномірно розподіляється по всій поверхні панелі і м'який потік впливає безпосередньо на тіло людини, завдяки чому різниця температур на рівні голови і ніг мінімальна, тобто відсутній дискомфортний ефект гарячої стелі і при цьому холодної підлоги.

Сам пристрій обігрівача виготовлено із використанням кераміки. Для розігріву електропанелі застосовується нагрівальний елемент нового покоління, унікальність якого полягає у великому коефіцієнті тепловіддачі при малому споживанні електроенергії. При нагріванні кераміки до 85 градусів отримуємо дуже ефективне інфрачервоне джерело тепла. Тильна сторона панелі має теплоакумулятивне покриття і, в свою чергу нагрівається до 95 градусів, при цьому нагріваючи повітря створює природну конвекцію.

Застосування теплопанелі сприяє іонізації повітря. Аніони, з'єднуючись з киснем повітря, утворюють іонізований кисень, який активно покращує імунні якості людського організму. Аніони очищають повітря і надають йому антисептичні якості. Функція генерації аніонів включається автоматично при включенні обігрівача. Також відбувається іонізація повітря, завдяки якій зменшується токсичність повітря і очищення його від пилу і мікробів. Зважені частинки забруднень і пилу електризуються і осідають на стелю, стіни, підлогу і таким чином повітря очищається.

Корисні властивості обігрівача НКТ ― еко

 • Профілактика захворювань дихальних шляхів
 • Зниження високого тиску
 • Профілактика шкірних захворювань
 • Заспокійлива дія на нервову систему
 • Активування клітин в організмі
 • Природна дезодорація і антибіоз
 • Відновлення еластичності шкіри
 • Зменшення холестерину в крові
 • Підвищення імунітету
 • Стимулювання кровообігу
 • Знищення деяких вірусів гепатиту
 • Придушення зростання ракових клітин
 • Нейтралізація неприємних запахів і тютюнового диму
 • Профілактика серцево судинних захворювань

Конвекційний та інфрачервоний принципи обігріву, найбільш вдало, вийшло поєднати в керамічних електронагрівальних гібридних панелях. У них, крім хороших показників теплоконвекціі, обігрів приміщення здійснюється ще й м'яким тепловим інфрачервоним потоком (його ще називають «променистим теплом»), що по біофізичному впливу на організм людини відповідає лікувальній дії російської печі і створює винятковий тепловий комфорт в приміщенні.

Економічність в споживанні енергії (350 Ват ― одна панель) дає можливість розподілу теплових джерел в найхолодніших зонах приміщення (під вікнами, поряд з дверима, по внутрішній частині зовнішніх стін), забезпечивши відсікання холодних потоків і зниження тепловтрат приміщення в цілому. Звідси й економія енергоспоживання в порівнянні з радіаторами, тепловентиляторами та тепловими завісами мінімум 20-30% (особливо при багатотарифній оплаті за електроенергію).

Висока надійність, довговічність, вологонепроникність, пожежо ― і вибухобезпечність створюють можливість їх застосування для будь-яких типів житлових і службових приміщень в якості основного або допоміжного опалення (квартири, будинки, котеджі, дачі, торгові павільйони і модулі, а також будь-які муніципальні та громадські об'єкти). Система не вимагає додаткових площ під котельні і підведення теплотрас, витрат на сервісного обслуговування котлів та радіаторів. Працює повністю в автоматичному режимі і забезпечує можливість обігріву, за заданими температурними показниками, з рівномірним розподілом тепла в просторі.

При установці в дитячих і дошкільних установах (ігрових кімнатах, спальнях) істотно збільшується комфорт перебування дітей і знижується ймовірність простудних захворювань. З метою забезпечення додаткової безпеки дітей панелі оснащуються захисними екранами. Завдяки невисокій температурі поверхні екрану і відсутності виступаючих частин, панелі абсолютно безпечні для дітей будь-якого віку.

Відсутність щілин і порожнин не дозволяє накопичуватися пилу і бруду, що забезпечує простоту і зручність догляду за панелями. Більше не потрібно періодично фарбувати радіатори! Досить за допомогою м'якої бавовняної тканини і миючого засобу, не містить абразивні елементи, протерти поверхню.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2