
Тепла підлога WАRME | двожильний нагрівальний мат 6 м.кв
- В наявності
- Код: WM010
10 893 ₴/комплект
- +380 (50) 727-88-30заказ
WÄRME TWIN MAT - НІМЕЦЬКИЙ електричний тонкий 3,5мм двожильний екранований нагрівальний кабель, попередньо закріплений на полімерну сітку.
Має заводське з'єднання з холодним інсталяційним кабелем для підключення до термостата (терморегулятора).
Ідеально підходить для комфортного обігріву підлоги безпосередньо під плиткою.
Може використовуватися як для житлових, так і для інших приміщень: кухня, дитяча, ванна, туалет, балкон, вітальня, коридор і т.д.
20 років!!! - Повна гарантія на нагрівальний кабель в конструкції підлоги.
Для керування необхідний терморегулятор.
|
Обрати іншу секцію |
Площа обігріву, м² |
Довжина кабелю, м |
ЦІНА без врахування знижки***, грн з ПДВ | |
| секція | комплект | |||
| Комплект Wärme Twin mat 75 W | 0,5 | 0,5х1 | 2 394,00 | 2 424,00 |
| Комплект Wärme Twin mat 150 W | 1,0 | 0,5х1,95 | 3 546,00 | 3 576,00 |
| Комплект Wärme Twin mat 225 W | 1,5 | 0,5х2,9 | 3 951,00 | 3 984,00 |
| Комплект Wärme Twin mat 300 W | 2,0 | 0,5х3,85 | 4 371,00 | 4 404,00 |
| Комплект Wärme Twin mat 375W | 2,5 | 0,5х4,8 | 5 517,00 | 5 547,00 |
| Комплект Wärme Twin mat 450 W | 3,0 | 0,5х5,8 | 6 018,00 | 6 048,00 |
| Комплект Wärme Twin mat 525 W | 3,5 | 0,5х6,8 | 6 888,00 | 6 921,00 |
| Комплект Wärme Twin mat 600 W | 4,0 | 0,5х7,7 | 7 668,00 | 7 698,00 |
| Комплект Wärme Twin mat 750 W | 5,0 | 0,5х9,8 | 8 676,00 | 8 709,00 |
| Комплект Wärme Twin mat 900 W | 6,0 | 0,5х11,75 | 10 236,00 | 10 266,00 |
| Комплект Wärme Twin mat 1050 W | 7,0 | 0,5х13,7 | 11 796,00 | 11 829,00 |
| Комплект Wärme Twin mat 1200 W | 8,0 | 0,5х15,7 | 13 344,00 | 13 377,00 |
| Комплект Wärme Twin mat 1500 W | 10,0 | 0,5х19,65 | 15 603,00 | 15 636,00 |
| Комплект Wärme Twin mat 1800 W | 12,0 | 0,5х23,3 | 17 898,00 | 17 931,00 |
| Комплект Wärme Twin mat 2250 W | 15,0 | 0,5х29,4 | 18 927,00 | 18 960,00 |
* СЕКЦІЯ (нагрівальний мат + інструкція + гарантія)
До комплекту** входить:
- Секція нагрівального мату
- Гофротрубка для датчика температури
- Інструкція по монтажу та експлуатації
- Гарантійний лист на 15 років гарантії !
- Датчик температури (без терморегулятора)
*** ЗНИЖКА надається кожному клієнту. Деталі уточнюйте в менеджера або при оформлені замовлення введіть промокод: PROFI+
Також за бажанням у нас на сайті ви можете обрати терморегулятор для керування нагрівом теплої підлоги, а саме:
- терморегулятор механічний
- терморегулятор програмований
- терморегулятор програмований сенсорний
- терморегулятор програмований з WiFi
- терморегулятор в щиток на DIN-рейку
Якщо Ви не знайшли потрібної Вам інформації, не можете визначитисть з вибором секції гріючого кабелю чи терморегулятора або у вас залишились питання щодо способу монтажу чи підключення нагрівального кабелю для теплої підлоги - зверніться до нас за вказаним номером телефону і ми з радістю допоможемо Вам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Warme Technik |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 75 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Потужність | 150 Вт/м.кв. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність секції | 900 225 Вт |
| Площа обігріву | 6 |
- Ціна: 10 893 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: В комлект теплої підлоги входить: - коробка - нагрівальний мат для теплої підлоги - гарантія / інструкція - механічний термостат (терморегулятор) - гофротрубка для датчика температури
