
Cаморегулюючий нагрівальний кабель Еаsytherm SR 17
- В наявності
- Код: SR17
363 ₴/м
- +380 (50) 727-88-30заказ
Саморегулюючий нагрівальний кабель Еаsytherm SR 17 і Еаsytherm SR 30 призначені для зовнішнього застосування: системи сніготанення для покрівель, водостоків, захист вIд замерзання води і рідини в трубах.
Також застосовуються для підтримки температури або підігріву різних рідин у трубопроводах і резервуарах.
Стійкі до УФВ.
У деяких випадках, рекомендується застосовувати у парі з терморегулятором та датчиком температури для уникнення перегріву.
Саморегулюючі нагрівальні кабелі не потребують обслуговування при експлуатації

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyTherm |
| Вид нагрівального кабелю | Саморегулюючий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 17 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | -25 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 33 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Обігрів покрівлі та водостоків, Обігрів резервуарів і ємностей, Тепла підлога, Обігрів труб і трубопроводів, Обігрів водопроводу |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для покрівлі та водостоків |
| Режим управління | автоматичний |
- Ціна: 363 ₴/м


