
Програмований регулятор до котла | 4HEAT HT-25
- Під замовлення
- Код: HT25
Відправка з 07 квітня 20261 789 ₴
- +380 (50) 727-88-30заказ
Призначення
Терморегулятор 4HEAT HT-25 - це побутовий кімнатний контролер, який застосовується для керування котлами опалення.
Може використовуватися з газовими, електричними та твердопаливними моделями котлів, які оснащені безпотенційними клемами для підключення стороннього термостату.
Монтаж
Програматор 4HEAT HT-25 - це провідна модифікація, яка встановлюється на стіну та з'єднується з котлом проводами.
Управління
Автономність роботи забезпечують пара лужних (пальчикових) батарейок типу 2 x AAA 1.5 V.
Працює терморегулятор для показу поточної температури повітря в кімнаті, де знаходиться.
Управління реалізовано за допомогою сучасного інтерфейсу - багатофункціонального "бочонка" та 2х кнопок.
Зовнішність
Стильно та сучасно виглядає поєднання чорного та білого кольору, де білою є нижня частина термостату – пластиковий корпус та кнопки управління. Чорним залишається LCD дисплей. Екран знаходиться у верхній частині приладу.
Особливості/Можливості
Тижневе програмування в моделі 4HEAT HT-25 реалізовано у 4 події на день. Окремо можна встановити індивідуальні налаштування кожного дня тижня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4Heat |
| Країна виробник | Китай |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Голосове управління | Ні |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 0.5 А |
| Максимальна температура регулювання | 30 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Область застосування терморегулятора | Електричні котли, Кондиціонування приміщення, Системи опалення, Газові котли, Системи сніготанення та антиобледеніння, Інфрачервоні обігрівачі, Тепла підлога |
| Живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23.2 мм |
| Довжина | 87.5 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Провідний |
| Тип контактів плінта | Розмикний (нормально замкнутий) |
| Керування | програмоване |
- Ціна: 1 789 ₴


