
Тонкий нагрівальний кабель Profi therm EKO FLEX 81 м на 4.9-6.5 м²
- В наявності
- Код: PEF2-013
6 387 ₴/комплект
- +380 (50) 727-88-30заказ
Нагрівальні кабелі ProfiTherm EKO Flex використовуються для повного і комфортного обігріву приміщень будь-якого типу.Особливо зручний для приміщень неправильної форми і для ремонту вже існуючих підлог без підігріву або у випадках, коли необхідно мінімально підняти рівень підлоги.Може укладатися в тонку стяжку або шар плиткового клею під покриття будь-якого типу.
Гарантія: 15 років
Для керування нагрівом необхідний терморегулятор.
|
Обрати іншу секцію |
Потужність, Вт |
Площа обігріву, м² |
Довжина кабелю, м |
ЦІНА без врахування знижки***, грн з ПДВ | |
| секція | комплект | ||||
| PROFI THERM Еко Flex | 80 | 0,4-06 | 7,1 | 1 050,00 | 1 185,00 |
| PROFI THERM Еко Flex | 120 | 0,6-0,8 | 9,8 | 1 278,00 | 1 413,00 |
| PROFI THERM Еко Flex | 150 | 0,8-1,1 | 13,8 | 1 392,00 | 1 527,00 |
| PROFI THERM Еко Flex | 220 | 1,2-1,6 | 20 | 1 806,00 | 1 947,00 |
| PROFI THERM Еко Flex | 300 | 1,6-2,2 | 26,7 | 2 241,00 | 2 376,00 |
| PROFI THERM Еко Flex | 385 | 2,0-2,7 | 33,3 | 2 670,00 | 2 838,00 |
| PROFI THERM Еко Flex | 425 | 2,4-3,2 | 40 | 3 156,00 | 3 393,00 |
| PROFI THERM Еко Flex | 565 | 2,8-3,8 | 47,3 | 3 678,00 | 3 918,00 |
| PROFI THERM Еко Flex | 600 | 3,2-4,3 | 53,8 | 4 170,00 | 4 407,00 |
| PROFI THERM Еко Flex | 650 | 3,6-4,8 | 60,5 | 4 572,00 | 4 806,00 |
| PROFI THERM Еко Flex | 770 | 4,1-5,4 | 67,7 | 5 085,00 | 5 322,00 |
| PROFI THERM Еко Flex | 935 | 4,9-6,5 | 81 | 6 018,00 | 6 354,00 |
| PROFI THERM Еко Flex | 1030 | 5,7-7,6 | 94,8 | 6 873,00 | 7 218,00 |
| PROFI THERM Еко Flex | 1200 | 6,5-8,7 | 108,7 | 7 317,00 | 7 758,00 |
| PROFI THERM Еко Flex | 1500 | 8,2-10,9 | 135,9 | 9 033,00 | 9 573,00 |
| PROFI THERM Еко Flex | 1650 | 9,0-12,0 | 149,7 | 9 918,00 | 10 461,00 |
| PROFI THERM Еко Flex | 2205 | 11,5-15,3 | 190,8 | 13 665,00 | 14 415,00 |
* СЕКЦІЯ (нагрівальний кабель+інструкція+гарантія) - якщо монтаж здійснюється в штроби або в стяжку на сітку є можливість придбати лише кабель
До комплекту** входить:
- Секція нагрівального кабеля
- Монтажна стрічка відповідно до секції кабелю
- Гофротрубка для датчика температури
- Інструкція по монтажу та експлуатації
- Гарантійний лист на 20 років ПОВНОЇ гарантії !
- Датчик температури (без терморегулятора)
*** ЗНИЖКА надається кожному клієнту. Деталі уточнюйте в менеджера або при оформлені замовлення введіть промокод: NEXANS+
Також за бажанням у нас на сайті ви можете обрати терморегулятор для керування нагрівом теплої підлоги, а саме:
- терморегулятор механічний
- терморегулятор програмований
- терморегулятор програмований сенсорний
- терморегулятор програмований з WiFi
- терморегулятор в щиток на DIN-рейку
Якщо Ви не знайшли потрібної Вам інформації, не можете визначитисть з вибором секції гріючого кабелю чи терморегулятора або у вас залишились питання щодо способу монтажу чи підключення нагрівального кабелю для теплої підлоги - зверніться до нас за вказаним номером телефону і ми з радістю допоможемо Вам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi Therm Eko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Ізоляція | Зшитий поліетилен |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 12 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 30 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога, Підігрів підлоги морозильних камер |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 81 |
| Потужність секції | 935 225 Вт |
| Площа обігріву | 4.9 |
- Ціна: 6 387 ₴/комплект

