
Алюміневий мат під ламінат Magnum на 9 м.кв
- В наявності
- Код: MAL09
23 782 ₴
+380 (97) 277-75-94
замовлення / консультація / сервіс
- +380 (50) 727-88-30заказ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний алюміневий нагрівальний мат для підігріву ламінатних підлог.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnum |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Діаметр кабелю | 3 мм |
| Кількість жил | 2 |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 50 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1260 Вт |
| Площа обігріву | 9 |
- Ціна: 23 782 ₴



