
Нагрівальний мат одножильний на 1 м.кв Extherm ETL | під ламінат 800, 4
- В наявності
- Код: ETL 400-200
14 103 ₴/комплект
+380 (97) 277-75-94
замовлення / консультація / сервіс
- +380 (50) 727-88-30заказ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одножильні нагрівальні мати серії ETL розроблені спеціально для монтажу під ламінат.
Товщина всього 1,5 мм.
Монтаж здійснюється безпосередньо під ламінат, без будівельних сумішей.
Регулювання температури підлоги відбувається за допомогою електронного терморегулятора з датчиком температури.
Також їх можна використовувати для захисту дзеркал у ванних кімнатах, запобігаючи їх запотіванню.
Гарантійний термін – 20 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extherm |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Кількість жил | 1 |
| Екранований кабель | Так |
| Ізоляція | Тефлон |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізоляція нагрівальних жил | FEP (TEFLON) (Макс. температура експлуатації 205°С) |
| Діаметр кабелю | 1.5 |
| Захисний екран | Лужена мідь |
| Зовнішня ізоляція | FEP (TEFLON) (Макс. температура експлуатації 205°С) |
| Клас захисту | IP X7 |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Потужність | 800 Вт |
| Площа обігріву | 4 |
- Ціна: 14 103 ₴/комплект
