
Нагрівальний кабель Easycable EC 21.0
- В наявності
- Код: EC21.0
від 2 958 ₴
+380 (97) 277-75-94
замовлення / консультація / сервіс
- +380 (50) 727-88-30заказ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нагрівальні кабелі серії Easycable EC призначені для підтримки комфортної температури в приміщенні і опалення приміщення. Призначені тільки для використання всередині приміщень. Встановлюються на площі будь-яких конфігурацій і розмірів. Регулювання температури відбувається за допомогою електронного терморегулятора з датчиком температури. Кабелі не вимагають обслуговування при експлуатації. Гарантія - 20 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyTherm |
| Країна виробник | Латвія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 18 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Потужність | 180 Вт/м.кв. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Підігрів підлоги морозильних камер, Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізоляція гріючих жил | тефлон FLUON ETFE |
| Довжина кабелю | 21 |
| Захисний екран | алюмінієва фольга + алюмінієвий дріт 1х0.5 мм |
| Зовнішня ізоляція | ПВХ |
| Потужність секції | 378 225 Вт |
| Площа обігріву | 2.1 |
| Холодний кінець | 1*2м |
- Ціна: від 2 958 ₴






