
Саморегульований нагрівальний кабель Traceco 20 Вт/м
- В наявності
- Код: LT-00656
390 ₴/пог.м
- +380 (50) 727-88-30заказ
ELTRACE TRACECO ESR-30-AO - саморегулюючий нагрівальний кабель

Для захисту різних об'єктів житлових, промислових та сільськогосподарських будівель під час зимових морозів краще використовувати електрообігрів.
Для цих цілей ви можете купити, наприклад, Eltrace TRACECO ESR-30-AO - гріючий кабель французького виробництва, що саморегулюється.
Його плюс в універсальності, адже він застосовується для обігріву водопроводів, резервуарів, дренажних систем, покрівель, жолобів та водостоків, а також підходить для таких цілей, як підтримання потрібної температури в тих чи інших виробничих процесах.
ХАРАКТЕРИСТИКИ САМРЕГА ЕЛЬТРЕЙС ТРАСЕКО
Кабель, що гріє, для труб даного типу має особливу конструкцію. Він складається з двох струмопровідних жил, об'єднаних напівпровідниковою матрицею.
Може використовуватися без терморегулятора, оскільки здатний самостійно змінювати потужність від 10 до 40 Вт/м, а також тепловіддачу локально на різних ділянках в умовах зміни температури навколишнього середовища.
Двожильний екранований саморегулюючий кабель Eltrace Traceco ESR-30-AO характеризується:
- створення мінімального електромагнітного поля;
- ізоляцією, яка захищає його від високих температур нагріву та робить стійким до УФ-променів;
- електро- та пожежобезпекою.
Він відрізняється підвищеною надійністю, тому ризик перегрівання дорівнює нулю навіть при перетині або зіткненні двох кабелів.
Питання антизледеніння дуже актуальне для українського клімату, тому рекомендуємо купити саморегулюючий кабель Eltrace TRACECO ESR-30-AO, що гріє, який позбавить вас від маси проблем і захистить труби, крани, системи поливу, даху і водовідведення від замерзання.
Робіть онлайн замовлення сьогодні і ми безкоштовно доставимо вам даний товар в мінімальні терміни. Пропонуємо тільки якісні кабельні системи електрообігріву з гарантією та за доступними цінами.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltrace |
| Країна виробник | Франція |
| Вид нагрівального кабелю | Саморегулюючий |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Мінімальний радіус вигину | 50 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Ізоляція | Зшитий поліетилен |
| Область застосування нагрівального кабелю | Обігрів покрівлі та водостоків, Обігрів водопроводу, Обігрів труб і трубопроводів, Обігрів резервуарів і ємностей |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 20 Вт |
- Ціна: 390 ₴/пог.м



