
Тепла підлога Flex ЕНС (Латвія) - тонкий двожильний гріючий кабель 17,5 Вт/м 30, 525, 3
- В наявності
- Код: FHC30
2 896 ₴/комплект
- +380 (50) 727-88-30заказ
FLEX EHC - двожильний нагрівальний кабель з одним кінцем підключення, призначений для підтримки комфортної температури підлоги або повного обігріву приміщення.
Оптимальне рішення від Європейського виробника з найкращим співвідношенням ціна/якість.
Коротка характеристика теплої підлоги FLEX:
- Тонка 4мм
- Надійна, з гарантією 240 міс
- Енергоефективна
- Зручний монтаж
- Вироблено в Європі
Підходить для більшості видів покриття підлоги, які мають відповідну рекомендацію від виробника.
Може вкладатися в мінімально допустимий шар кахельного клею або інших, рекомендованих виробниками розчинів, адаптованих для використання в системах обігріву.
Не потребує технічного обслуговування і має тривалий термін експлуатації (понад 50 років).
Потужність в 17,5W/m забезпечує запас електричної потужності, що дає ефективний обігрів навіть за зниженої напруги в мережі.
Нагрівальний кабель FLEX складається з:
- двох гріючих монолітних жил, покритих ізоляцією з модифікованого поліетилену (XLPE) з температурною стійкістю до 135°С;
- супутнього алюмінієвого дроту заземлення;
- захисного екрану із фольги та зовнішнього шару ізоляції з ПВХ з температурною стійкістю до 105°С.
Конструкція кабелю повністю виключає електромагнітне випромінювання.
Нагрівальний кабель має клас захисту IPX7, що дозволяє використовувати його у вологих приміщеннях.
Довжина зʼєднувального кабелю становить 2,5 метри.
Для підключення потрібен терморегулятор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flex |
| Країна виробник | Латвія |
| Максимальна потужність | 17.5 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Ізоляція | Зшитий поліетилен |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога, Підігрів підлоги морозильних камер |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Готова секція гріючого кабелю, гофротрубка для датчика температури підлоги, коробка, гарантія+інструкція та монтажна стрічка (за побажанням покупця). |
| Монтаж | у стяжку 1-3 см, під плитку в клей |
| Довжина кабелю | 30 |
| Площа обігріву | 3 |
| Потужність | 525 Вт |
- Ціна: 2 896 ₴/комплект

