
Електрична тепла підлога RYXON HC20 (Латвія) - гріючий двохжильний кабель Ріксон 20 Вт/м
- В наявності
- Код: RHC5
2 183 ₴/комплект
- +380 (50) 727-88-30заказ
Ryxon HC – тонкий двожильний нагрівальний кабель з одним кінцем підключення, призначений для підтримки комфортної температури підлоги (тепла підлога), обігріву стін або повного обігріву приміщення.
Підходить для будь-яких типів покриття для підлоги.
Призначений для монтажу в шар плиткового клею або будь-якого іншого розчину, що самовирівнюється.
Не потребує техобслуговування і має тривалий термін служби завдяки використанню високоякісних матеріалів.
Внутрішня ізоляція кабелю виконана з фторопласту (Teflon™), що забезпечує максимальну довговічність кабелю та захист від перегріву.
Особливості конструкції нагрівального кабелю повністю виключає електричне та електромагнітне випромінювання.
Гріючі жили кабелю складаються з 7-ми тонких проводів, що робить нагрівальний кабель максимально еластичним і зручним у монтажі.
Нагрівальний кабель має клас захисту IPX7, що дозволяє використовувати його у вологих приміщеннях.
Для підключення потрібен терморегулятор
Гарантія – 20 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryxon |
| Країна виробник | Латвія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 20 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Мінімальний радіус вигину | 20 мм |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Площа обігріву | 0.5 кв.м |
| Діаметр кабелю | 3.6 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Ізоляція | Тефлон |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога, Підігрів підлоги морозильних камер |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Потужність, Вт | 100 |
| Монтаж | в плитковий клей 0,6-2см, в стяжку 2-5 см, в штроби (в стяжку) 1-5см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Готова секція гріючого кабелю, гофротрубка для датчика температури підлоги, коробка, гарантія+інструкція та монтажна стрічка (за побажанням покупця). |
- Ціна: 2 183 ₴/комплект




