
Електрична тепла підлога Enerpia | двожильний нагрівальний кабель 15 м 30, 600, 3
- В наявності
- Код: DW30UT
3 245 ₴/комплект
- +380 (50) 727-88-30заказ
Двожильний нагрівальний кабель від корейського виробника систем електроопалення заводу Enerpia, призначений для обігріву житлових і нежитлових приміщень будь-яких типів, використовується в системі тепла підлога під будь-яке фінішне покриття, обігріву стін, обігріву зон під вікнами.
Залежно від покриття підлоги підбирається питома потужність кабелю від 150 до 200 Вт/м2.
Тепла підлога Енерпія має в основі кабель потужністю 20 Вт/м.п., що гріє, призначений для укладання в стяжку до 5 см.
Кабель має алюмінієвий екран, внутрішня жила, що гріє, захищена термостійкою ізоляцією з тефлону.
Для роботи системи опалення додатково потрібно придбати терморегулятор з датчиком температури.
Енерпія, що гріє кабель для теплої підлоги, заборонено обрізати, подовжувати, секція кабелю укладається в місцях відсутності меблів і побутової техніки.
Завдяки якісним матеріалам та сучасній надійній конструкції, тепла підлога кабель Enerpia не потребує обслуговування та має тривалий термін експлуатації.
Чому варто вибрати теплу підлогу Енерпія
-
Enerpia - лідер ринку електро опалення в Південній Кореї.
-
Enerpia спеціалізується на електро опаленні, і має три сучасні заводи у своїй країні.
-
Завод Enerpia виробляє не тільки нагрівальний кабель, а й інфрачервону нагрівальну плівку, системи електро водяного опалення XL PIPE, терморегулятори для керування нагріванням теплої підлоги.
-
Enerpia має власні, унікальні, запатентовані розробки в галузі електроопалення.
-
Сучасні технології дозволяють виробляти якісну продукцію, яка експортується до 30 країн світу, у тому числі до Європи та США.
Рекомендації щодо вибору потужності теплої підлоги
Теплу підлогу Енерпія можна встановити з робочою потужністю 150-200 Вт/м2, при цьому потрібно враховувати наступні параметри
-
Комфортне обігрів. Для квартир, житлових будинків, для приміщень, де тепла підлога не буде основним джерелом обігріву в приміщенні, нагрівальний кабель Енерпія укладають на монтажну стрічку з кроком 12-12,5 см і отримують потужність обігріву 150-160 Вт/м2.
-
Основне обігрів. Для основного опалення приватного будинку, балконів, перших поверхів і холодних приміщень, нагрівальний кабель Енерпія укладають на монтажну стрічку з кроком 10 см, і отримують потужність обігріву 200 Вт/м2.
Загальні рекомендації щодо монтажу
-
Після укладання кабелю безпосередньо перед заливкою в стяжку або приклеювання плитки необхідно переконатися в тому, що система обігріву працює, і не пошкоджена під час монтажу, повторно здійснить вимір опору нагрівальних жил і опору ізоляції.
-
Поводьтеся з нагрівальним кабелем обережно, використовуйте взуття з м'якою підошвою, не кидайте і не ставте на нагрівальний кабель інші речі. Якщо ви використовуєте металеву монтажну стрічку, не наступайте на кабель у місцях кріплення його до монтажної стрічки.
-
Завжди робіть невелику відстань від стіни щонайменше 5 см.
-
Слідкуйте за тим, щоб при приклеюванні плитки вся поверхня нагрівального кабелю повинна бути біля клею. Слідкуйте, щоб у нагрівальному кабелі не утворювалися порожнечі, вони можуть призвести до виходу системи з ладу.
-
Не допускається контакт нагрівального кабелю з теплоізоляцією, іншими речами або технічними елементами, які не відводять тепло, наприклад, пластикові труби, електричні кабелі. Між теплоізоляцією та нагрівальним кабелем завжди повинен бути шар цементної стяжки.
-
Сполучна та кінцева муфта обов'язково повинні бути у плитковому клеї.
-
Якщо йде заливка бетонною стяжкою, слідкуйте, щоб нагрівальний кабель був не дуже глибоко занурений, а якомога ближче до поверхні, рекомендовано до 2-3 см, це впливає на швидкість нагрівання теплої підлоги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enerpia |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Діаметр кабелю | 4.2 мм |
| Ізоляція | Тефлон |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 20 Вт/м |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
| Монтаж | в плитковий клей 0,6-2см, в стяжку 2-5 см, в штроби (в стяжку) 1-5см |
| Потужність, Вт | 600 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 30 |
| Комплектація | Готова секція гріючого кабелю, гофротрубка для датчика температури підлоги, коробка, гарантія+інструкція та монтажна стрічка (за побажанням покупця). |
| Площа обігріву | 3 |
- Ціна: 3 245 ₴/комплект


