
Devi двожильний гріючий кабель | Deviflex 18Т-134 Вт, 7м 118, 2135, 14.8
- В наявності
- Код: D18T19
15 708 ₴
+380 (97) 277-75-94
замовлення / консультація / сервіс
- +380 (50) 727-88-30заказ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двожильний гріючий кабель DEVIflex ™ застосовується для систем кабельного обігріву (тепла підлога, обігрів труб і іншого) всередині приміщень та зовнішнього обігріву.
Призначений для внутрішньої установки в бетонних підлогах для комфортного підігрівання поверхні - систем «Тепла підлога».
Переваги нагрівального кабелю
- Продовжений період для монтажу завдяки можливості установки до -5 °C
- завдяки високоякісним матеріалам і міцній конструкції кабелю DEVIflex ™ поставляється з унікальною повною 20-річною гарантією DEVIwarranty ™.
Області застосування
- Тепла підлога під стяжку
- Сніготанення на грунті
- Обігрів металевих труб
- Опалення приміщень для тварин
- Підігрів металевих резервуарів
- Підігрів грунту в теплиці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devi |
| Країна виробник | Данія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Діаметр кабелю | 6.9 мм |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 18 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | -5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 42 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Обігрів резервуарів і ємностей, Обігрів водопроводу, Обігрів труб і трубопроводів, Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
| Монтаж | у стяжку 3-5 см |
| Потужність, Вт | 2135 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 118 |
| Комплектація | Готова секція гріючого кабелю, гофротрубка для датчика температури підлоги, коробка, гарантія+інструкція та монтажна стрічка (за побажанням покупця). |
| Площа обігріву | 14.8 |
- Ціна: 15 708 ₴
