Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кабель Magnum Heating застосовується для підтримки комфортної температури в приміщеннях різного призначення: квартирах, котеджах, офісах, складських приміщеннях і багатьох інших. Призначений для монтажу в цементно-піщану стяжку товщиною 3-5 см. Двожильний нагрівальний кабель діаметром 7 мм, має потужність 17 Вт \ м погонний і довжину від 17,6 м до 194,1 м. Кабель зручний для укладання в приміщеннях з нестандартною геометрією . Застосовується як додатковий підігрів, так і для основного опалення. Зміна потужності регулюється зміною кроку укладання кабелю. Унікальність кабелю полягає в його інноваційній конструкції: безмуфтове з'єднання. Ця конструктивна особливість дозволяє істотно підвищити довговічність і безпеку кабелю Magnum Heating, а суцільнолита оболонка, алюмінієвий екран і дріт заземлення по всій довжині кабелю забезпечують максимальний захист і повну безпеку і дозволена до використання у вологих приміщеннях (ванні кімнати, душові, доріжки навколо басейну та ін .) Кабелі Magnum Heating мають сертифікат VDE і гарантію 20 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magnum Heating |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Вид нагревательного кабеля | Резистивный |
| Гарантийный срок | 240 мес |
| Диаметр кабеля | 7 мм |
| Изоляция | Тефлон |
| Количество жил | 2 |
| Максимальная мощность | 17 Вт/м |
| Максимальная рабочая температура | 80 град. |
| Минимальная температура монтажа | 5 град. |
| Минимальный радиус изгиба | 70 мм |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения нагревательного кабеля | Теплый пол |
| Экранированный кабель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина кабеля | 41.2 |
| Мощность, Вт | 700 |
| Площа обігріву, кв.м. | 3,1-5,1 |
- Цена: 9 188 ₴/комплект




