
Двожильний нагрівальний кабель Magnum 300W 152.9, 2600, 11,5-19,1
- В наявності
- Код: MCCF2600
30 268 ₴/комплект
- +380 (50) 727-88-30заказ
Кабель Magnum Heating застосовується для підтримки комфортної температури в приміщеннях різного призначення: квартирах, котеджах, офісах, складських приміщеннях і багатьох інших.
Призначений для монтажу в цементно-піщану стяжку товщиною 3-5 см.
Двожильний нагрівальний кабель діаметром 7 мм, має потужність 17 Вт \ м погонний і довжину від 17,6 м до 194,1 м.
Кабель зручний для укладання в приміщеннях з нестандартною геометрією .
Застосовується як додатковий підігрів, так і для основного опалення.
Зміна потужності регулюється зміною кроку укладання кабелю.
Унікальність кабелю полягає в його інноваційній конструкції: безмуфтове з'єднання.
Ця конструктивна особливість дозволяє істотно підвищити довговічність і безпеку кабелю Magnum Heating, а суцільнолита оболонка, алюмінієвий екран і дріт заземлення по всій довжині кабелю забезпечують максимальний захист і повну безпеку і дозволена до використання у вологих приміщеннях (ванні кімнати, душові, доріжки навколо басейну та ін .)
Кабелі Magnum Heating мають сертифікат VDE і гарантію 20 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnum Heating |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Діаметр кабелю | 7 мм |
| Ізоляція | Тефлон |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 17 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 70 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізоляція нагрівального елементу | Тефлон |
| Довжина кабелю | 152.9 |
| Допустимо викибка опори елементу, % | від 5 до 10 |
| Допустиме відхилення довжини | (+-) 2% |
| Захисний екран | Суцільна алюмінієва оболонка із заземленням |
| Зовнішня оболонка | Суцільнолита ПВХ (PVC) |
| Кабель живлення, м | Мідний, довжина 3,5 |
| Клас захисту | IPX7 |
| Крок укладання кабелю, см | від 7,5 до 12,5 |
| Потужність, Вт | 2600 |
| Нагріваючий елемент | Двожильний провідник з постійним опором |
| Площа обігріву, кв.м. | 11,5-19,1 |
| Провідник заземлення | Мідний одножильний + суцільний алюмінієвий екран |
| Рекомендована висота стяжки, см | 3 - 5 |
| Сертифікація | VDE, IEC 800, NEMKO, CE |
| Тип з'єднання нагрівального кабелю і кабелю живлення | Запатентоване безмуфтове, виконане лазерною спайкою |
| Тип монтажа | В цементно-піщану стяжку |
- Ціна: 30 268 ₴/комплект



