Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кабель Magnum Heating застосовується для підтримки комфортної температури в приміщеннях різного призначення: квартирах, котеджах, офісах, складських приміщеннях і багатьох інших. Призначений для монтажу в цементно-піщану стяжку товщиною 3-5 см. Двожильний нагрівальний кабель діаметром 3.5 мм, має потужність 15,7 Вт \ м погонний і довжину від 9,6 м до 95,5 м. Кабель зручний для укладання в приміщеннях з нестандартною геометрією . Застосовується як додатковий підігрів, так і для основного опалення. Зміна потужності регулюється зміною кроку укладання кабелю. Унікальність кабелю полягає в його інноваційній конструкції: безмуфтове з'єднання. Ця конструктивна особливість дозволяє істотно підвищити довговічність і безпеку кабелю Magnum Heating, а суцільнолита оболонка, алюмінієвий екран і дріт заземлення по всій довжині кабелю забезпечують максимальний захист і повну безпеку і дозволена до використання у вологих приміщеннях (ванні кімнати, душові, доріжки навколо басейну та ін .) Кабелі Magnum Heating мають сертифікат VDE і гарантію 20 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magnum Heating |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Вид нагревательного кабеля | Резистивный |
| Гарантийный срок | 240 мес |
| Диаметр кабеля | 3.5 мм |
| Изоляция | Тефлон |
| Количество жил | 2 |
| Максимальная мощность | 15.7 Вт/м |
| Максимальная рабочая температура | 90 град. |
| Минимальная температура монтажа | 5 град. |
| Минимальный радиус изгиба | 70 мм |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения нагревательного кабеля | Теплый пол |
| Экранированный кабель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина кабеля | 19.1 |
| Мощность, Вт | 300 |
| Площа обігріву, кв.м. | 1.91 |
- Цена: 3 728 ₴






