
Двожильний нагрівальний кабель Heat Wave 10 м 42.5, 850, 4.2
- В наявності
- Код: HW42
5 640 ₴/комплект
+380 (97) 277-75-94
замовлення / консультація / сервіс
- +380 (50) 727-88-30заказ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нагрівальний двожильний кабель Heat Wave HW-20 діаметром 4.8мм призначений для системи "електрична тепла підлога", може бути застосований для основного або додаткового обігріву приміщень.
Рекомендується вкладати гріючий кабель HW-20 в стяжку товщиною 2-5 см
Для підключення та керування системою потрібен побутовий терморегулятор з датчиком температури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HeatWave |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Діаметр кабелю | 4.8 мм |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 20 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 50 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
| Монтаж | в плитковий клей 1-2 см, у стяжку 3-5 см |
| Потужність, Вт | 850 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 42.5 |
| Комплектація | Готова секція гріючого кабелю, гофротрубка для датчика температури підлоги, коробка, гарантія+інструкція та монтажна стрічка (за побажанням покупця). |
| Площа обігріву | 4.2 |
- Ціна: 5 640 ₴/комплект



