
Гріючий мат Heat Wave 4 кв.м
- В наявності
- Код: HWM4
8 413 ₴/комплект
+380 (97) 277-75-94
замовлення / консультація / сервіс
- +380 (50) 727-88-30заказ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двожильний нагрівальний мат HeatWave MHW 150 Вт/m², d=3,6 мм під плитку.
Система теплої підлоги HeatWave mat використовується як додаткове джерело обігріву, товщина мату 3,6 мм і легко встановлюється в шар клею під плитку, відмінно підійде для квартир або приватних будинків будь-якої площі.
Двожильний нагрівальний мат HeatWave потрібно використовувати разом із терморегулятором, що дозволяє набагато точніше регулювати температуру нагрівання підлоги.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HeatWave |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Діаметр кабелю | 3.6 мм |
| Ізоляція | Зшитий поліетилен |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Потужність | 150 Вт/м.кв. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
| Монтаж | в стяжку 1-4см, під плитку в розчин плиткового клею 0,8-2,0см |
| Потужність, Вт | 600 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Готова секція нагрівального мату, гофротрубка для датчика температури підлоги, гарантія+інструкція, коробка |
| Площа обігріву | 4 |
- Ціна: 8 413 ₴/комплект

