
Одножильний нагрівальний кабель Nexans 28 Вт 12,2 м. | сніготанення 22.9, 2, 640
- В наявності
- Код: NSA-0008
від 3 987 ₴/секція
- +380 (50) 727-88-30заказ
Нагрівальний одножильний кабель Nexans TXLP/1R Black Defrost Snow 28 Вт/м використовуються в системах зовнішнього обігріву: сніготанення відкритих площ, антиобледеніння покрівлі, водостоків та інших відкритих ділянок.
Мають питому потужність 28 Вт/м і вбудоване безмуфтове з'єднання SPLICE з обох кінців кабелю.
Завдяки високій водонепроникності по всій довжині кабелю і стійкості до ультрафіолету ізоляції кабель не зношується під впливом сонячних променів, дощу і снігу.
Для керування необхідний терморегулятор.
|
Обрати іншу секцію |
Потужність, Вт |
Довжина кабелю, м |
ЦІНА*, грн з ПДВ |
| TXLP/1R 340/28 (black) | 340 | 12,2 | 2 739,00 |
| TXLP/1R 380/28 (black) | 380 | 13,8 | 2 805,00 |
| TXLP/1R 440/28 (black) | 440 | 16,2 | 2 994,00 |
| TXLP/1R 530/28 (black) | 530 | 18,1 | 3 390,00 |
| TXLP/1R 640/28 (black) | 640 | 22,9 | 3 795,00 |
| TXLP/1R 900/28 (black) | 900 | 32,1 | 4 383,00 |
| TXLP/1R 1030/28 (black) | 1030 | 36,4 | 4 755,00 |
| TXLP/1R 1800/28 (black) | 1800 | 64,0 | 7 428,00 |
| TXLP/1R 1950/28 (black) | 1950 | 65,0 | 8 193,00 |
ЦІНА вказана БЕЗ врахування знижки. Для отримання знижки зверніться до менеджера за вказаним номером телефона або при замовлені вкажіть промокод: SNOW+
До комплекту** входить:
- Секція нагрівального мату
- Інструкція по монтажу та експлуатації
- Гарантійний лист на 20 років ПОВНОЇ гарантії !
Якщо Ви не знайшли потрібної Вам інформації, не можете визначитисть з вибором секції гріючого кабелю чи терморегулятора або у вас залишились питання щодо способу монтажу чи підключення нагрівального кабелю для теплої підлоги - зверніться до нас за вказаним номером телефону і ми з радістю допоможемо Вам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nexans |
| Країна виробник | Норвегія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Діаметр кабелю | 6 мм |
| Ізоляція | Зшитий поліетилен |
| Кількість жил | 1 |
| Максимальна потужність | 28 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 33 мм |
| Напруга мережі | 380~400 В, 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Обігрів труб і трубопроводів, Обігрів покрівлі та водостоків, Обігрів резервуарів і ємностей, Обігрів водопроводу |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 22.9 |
| Потужність, Вт | 640 |
| Площа обігріву | 2 |
- Ціна: від 3 987 ₴/секція


