
Керамічна рушникосушка LIFEX W.Towel 400R Duo | Бежева з терморегулятором
- Під замовлення
- Код: PSK400RDBE
Відправка з 07 квітня 20264 290 ₴
- +380 (50) 727-88-30заказ
Електрична рушникосушка з кераміки LIFEX W.Towel 400R Duo
2018 рік для інноваційно-провідної компанії і одноіменної марки LIFEX став проривом. Саме в цього році світ побачили - керамічні рушникосушки Warm Towel. Вони виготовляються на базі керамічної панелі опалення Classic. Єдиною різницею є те, що рушникосушки обладнані тримачами з нержавіючої сталі.
Так само як керамопанели, керамічні обігрівачі з сушкою для рушників Warm Towel мають високу енергоефективність. Вони призначені для встановлення в санвузлі, де вони крім можливості обігрівати приміщення, виконують роль корисного приладу для сушки рушників
Рушникосушка з кераміки LIFEX W.Towel 400R Duo це оригінальна і ефективна альтернатива, морально застарілим і громіздким трубчастим сушілкам типу "змеєвік" або "сходинки".
Керамічна рушникосушарка встановлюється на стіні у ванній кімнаті або туалеті. З правого боку вона має вбудований терморегулятором з кнопкою відключення. Автоматика забезпечує контроль нагрівання поверхні керамічної плити. При цьому самі тримачі не нагріваються. Довгий шнур 1,5 метра дозволяє встановлювати електричний рушничок на досить велику відстань від розетки.

Керамічна сушарка для рушників LIFEX , основні переваги
- Сучасний естетичний зовнішній вигляд
- Висока ефективність і економія електроенергії
- Термін використання до 30 років
- Абсолютна пожежебезпечність
- Виготовлення з екологічно чистих і природних матеріалів
- Компактність
- Багатофункціональність
- Наявність регулювання температури
Керамічна рушникосушка LIFEX Warm Towel 400R Duo досить практичний і корисний електроприлад у вашому домі. З ним мікроклімат у ванній кімнаті стане прийнятним для Вас, рушника і приналежністі будуть завжди сухими і теплими, а ваш настрій позитивним!
Крім того, сушарка для рушників має винятковий зовнішній вигляд, привабливий для погляду, який не залишить без уваги госте Вашого будинку, підкреслюючи його особливість.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LIFEX |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал рушникосушки | Камінь |
| Потужність | 400 Вт |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Робоча температура | 90 град. |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Бічне |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Нестандартна |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа обігріву | 5-10 м2 |
| Терморегулятор | терморегулятор з кнопкою + 2 тримача |
| Тон | Бежевий |
| Керування | механічний терморегулятор |
| Установка | Настінна |
- Ціна: 4 290 ₴









