
Підлоговий керамічний обігрівач LIFEX D.Floor 1000 "GrayBrick" с програматором | Двосторонній
- Під замовлення
- Код: PKP1000GB
Відправка з 07 квітня 20265 890 ₴
- +380 (50) 727-88-30заказ
Керамічний обігрівач підлоговий LIFEX D.Floor 1000 на ніжках
Кілька років тому, компанія LIFEX вивела в світ нову лінійку продукції, серед якої з'явилася нова, унікальна серія - керамічні підлогові обігрівачі Double Floor. Вони утворюють подвійну керамічну панель, якій властиво економне споживання електроенергії.
Двосторонній обігрівач з кераміки LIFEX D.Floor 1000 має оригінальну конструкцію і достатньо свіжо виглядає в приміщеннях, де потрібна система економічного електроопалення.
Двосторонні підлогові обігрівачі мають кілька особливостей і інновацій у порівнянні з стандартними електропанелями, а тим більше відмінностей у них у порівнянні з класичними електропідігрівачами (конвектори, масляні обігрівачі, інфрачервоні обігрівачі типу УФО)

Принцип дії двосторонній обігрівач підлоговий D.Floor 1000
Керамічний обігрівач на ніжках з роликами LIFEX має двосторонній інфрачервоний обігрів приміщення. Він працює за допомогою двох плит-панелей, які розташовані одна навпроти одної. Таким чином, D.Floor 1000 не має тильної сторони і нагріває тіла та предмети майже на 360 градусів.
Керамічні нагрівальні плити фіксуються у металевому кожусі, розташованій між ними. У середині металевого корпусу, зверху і знизу є спеціальні отвори, щоб реалізувати ефект конвекції.
Виробляєме тепло від плити нагріває як зовні, так і з середини. Але всередині корпусу нагріватьсяє повітря, яке в результаті розширення підіймається вгору, нагріваючи кімнату. Це і є процес природної конвекції
Таким чином, керамічний обігрівач LIFEX D.Floor 1000 гріє приміщення за рахунок
- Природна конвекція - подавання теплого повітря з середини пристрою
- Інфрачервоного тепла - направлений потік з двох сторін від керамічної плити
Які переваги має підлогова керамічна панель LIFEX D.Floor
- Унікальна конструкція корпусу - передбачає наявність керамічної плити і інфрачервоного випромінювання з двох сторін
- Напольне втсановлення - в комплекті поставляються спеціальні ніжки і ролики
- Вбудований ПРОГРАММАТОР - дозволяє встановити температуру повітря в приміщенні і обмежувати температуру поверхні і запрограмувати роботу по часу
- Потужна природна конвекція - за своєю сутністю, така ж сама, як і у біоконветора LIFEX, яка здійснюється крізь перфорований корпус між плитами
- Екологічний обігрів - завдяки низькотемпературному гріючому елементу абсолютно не сушиться повітря

Найкращим способом використання двостороннього обігрівача на ніжках та коліщатах є будинки та квартири, де потрібно створення додаткового опалення. Також актуально для офісів, магазинів тощо, де потрібно, якщо не головне опалення, то створення локального обігріву близько робочої зони.
До комплектації підлогової керамічної панелі LIFEX D.Floor 1000 входить: вбудований програмний інтерфейс, ніжки з роликами для напольного встановлення, шнур з силовою виделкою, паспорт, інструкція щодо експлуатації, а також надміцна упаковки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LIFEX |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу | Кераміка, Метал покритий порошковою фарбою |
| Призначення | Побутове |
| Особливості | Таймер, Терморегулятор |
| Рекомендована площа приміщення | 23 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Індикатор температури | Так |
| Коліщата | Так |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Частота | 50 Гц |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP21 |
| Максимальна температура нагріву | 85 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1000 Вт |
| Площа обігріву | 21-30 м2 |
| Тон | сірий |
| Керування | програматор |
| Установка | Підлогова |
| Колір | сіра цегла |
- Ціна: 5 890 ₴
- Спосіб упаковки: картонна коробка + поліетиленовий пакт





