
Промисловий інфрачервоний стельовий нагрівач Екостар R2000
- Під замовлення
Відправка з 07 квітня 20269 000 ₴
+380 (97) 277-75-94
замовлення / консультація / сервіс
- +380 (50) 727-88-30заказ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Промисловий ІЧ-обігрівач Ekostar R2000 / Промисловий інфрачервоний стельовий панельний нагрівач Екостар R2000. Помітка "R" в назві нагрівача означає, що він використовується для промислового обігрівання. У приміщеннях, де є високі стелі та досить великі відкриті площі. Інфрачервоні випромінювачі, вбудовані в цю серію грейкої техніки, належать до сучасних технологій, що йдуть на допомогу керівникам підприємств і закладів із відкритими залами. Завдяки тому, що ці нагрівачі нагрівають предмети, а не повітря, їх використовують у цехах і на робочих місцях у багатьох торгових точках. Високі стелі не проблема для нагрівача енергоощадного. Висота в понад 4 метри не становитиме труднощів для якісного постачання теплом. В середньому енергоспоживання становить від 0,6 до 2 кВт. Отже, в побутових умовах його використовувати цілком рекомендується. Площа, що опалюється за допомогою R2000,: як додаткове опалення додасть 10 градусів до вже наявних на площі 80 кв. м +20 градусів за тих самих умов на площі на площі в 40 кв.м; за температури зовні -4 градуси дасть до +20 на площі 40 кв.м; якщо використовувати як основне опалення, то за -26 зовні можна буде добитися +20 градусів на 20 кв. м. Компанія-виробник — Ekostar. Країна — Україна. Застосування — приміщення різного призначення. Площа приміщення — 20 м2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Экостар |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою |
| Призначення | Промислове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 1313 мм |
| Глибина | 61 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти колірних рішень | білий, під дерево, чорний |
| Додаткове опалення | +10°C до існуючої температури / 80 кв. м; +20°C до існуючої температури / 40 кв. м |
| Мінімальна висота стелі, м | 3 |
| Режим Весна-осінь | при -4°C на вулиці усередині приміщення буде +20°C / 40 кв. м |
| Режим Основне опалення | при -26°C на вулиці усередині приміщення буде +20°C / 20 кв. м |
| Сфера використання | склади, цехи, ангари, автосервіси, магазини, заводські приміщення, центри торгівлі і т. д. |
- Ціна: 9 000 ₴
