
ІЧ промисловий нагрівач Екостар R4000
- Під замовлення
Відправка з 07 квітня 202613 800 ₴
+380 (97) 277-75-94
замовлення / консультація / сервіс
- +380 (50) 727-88-30заказ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Промисловий інфрачервоний обігрівач Ekostar R4000 / ИК промышленный панельный обогреватель Экостар R4000. Енергоощадний нагрівач R4000. Цей представник промислового типу нагрівачів, про що свідчить буква "R" у назві, забезпечує великі та дуже великі приміщення, висота стель у яких не менш ніж 4 метри. Активно використовується в музеях зі старовинним типом споруди, філармонії та театрах, де потрібно забезпечити теплом величезну площу. Практично непомітний у роботі, завдяки чому став дуже популярним серед багатьох закладів. Сучасні інфрачервоні випромінювачі, що лежать в основі його роботи — досягнення науки та техніки сьогодення. Технологія продовжує розвиватися, використовуючи ресурси електромережі все більш економно. Нагрівач енергоощадний у піку навантаження споживає до 4 кВт, а середнє споживання не падає нижче 1,3 кВт. Площа, що опалюється цим пристроєм: за використання як додаткового опалення отримайте до +10 градусів на площі 160 кв. м, і +20 за розміщення на 80 кв. м; за незначного мінуса за вікном у -4 градуси, +20 можна буде очікувати на 70 кв.м; і якщо почалися морози до -26, то +20 градусів у приміщенні 40 кв.м цілком можна отримати. Видається гарантія на 3 роки. Характеристики: Країна-виробник — Україна. Компанія — Ekostar. Типи приміщень — промислові, виробничі, культурні, шкільні та інші з великими відкритими майданчиками. Гарантована опалювальна площа — 40 кв.м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Экостар |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою |
| Призначення | Промислове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 1513 мм |
| Глибина | 74 мм |
| Ширина | 427 мм |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 4000 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти колірних рішень | білий, під дерево, чорний |
| Весна-осінь | при -4°C на вулиці усередині приміщення буде +20°C / 70 кв. м |
| Додаткове опалення | +10°C до існуючої температури / 160 кв. м; +20°C до існуючої температури / 80 кв. м |
| Мінімальна висота стелі, м | 3.7 |
| Основне опалення | при -26°C на вулиці усередині приміщення буде +20°C / 40 кв. м |
| Сфера використання | склади, цехи, ангари, автосервіси, заводські приміщення, центри торгівлі і т. д. |
- Ціна: 13 800 ₴
