Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач інфрачервоний промисловий енергозберігаючий Ekostar PRO2500 / Обогреватель инфракрасный промышленный энергосберегающий Екостар (Экостар) Про2500. Енергоощадний нагрівач PRO2500. Цей тип нагрівачів належить до промислових. Призначений для середніх і великих приміщень, він здатний підтримувати досить стабільну температуру навіть у місцях із відчиненими дверима або виходом на вулицю. Це другий представник лінійки промислового типу за потужністю. Випромінювачі інфрачервоного тепла, розташовані в ньому — це нова технологія, яка впроваджується зараз у більшість систем обігрівання як найбільш продуктивна та не заподіює шкоди людині. Завдяки високій потужності та невеликим габаритам нагрівач може забезпечити теплом у широких приміщеннях зі стелею від 3 м. або в невеликих, але високих залах зі стелями вище 7 метрів (аж до 10 м). Завдяки цьому широке застосування енергоощадний нагрівач отримав саме в стінах виробничих цехів і промислових підприємств. Усі роботи з монтажу виконують працівники компанії-виробника. Максимальна пікова потужність становить приблизно 2,6 кВт, а середнє споживання не перевищить 0,8 кВт. Площа, що опалюється за допомогою PRO2500, становитиме: як додаткове опалення вийде додати 15 градусів до наявних на 60 м2; якщо ж використовувати його як основне джерело тепла, то за зовнішніх -26 градусів можна буде отримати +20 градусів комфорту на 28 кв.м. Характеристики Країна-виробник — Україна Компанія — Ekostar Тип приміщень — високі промислові, побутові та низькі ресторанні, магазинні, супермаркети. Відпарювальна площа — 28 кв.м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Экостар |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою |
| Призначення | Промислове |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 1570 мм |
| Глибина | 81 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткове опалення | +15°C до існуючої температури / 60 кв. м |
| Мінімальна висота стелі, м | 3 |
| Основне опалення | при -26°C на вулиці усередині приміщення буде +20°C / 28 кв. м |
| Сфера використання | склади, цехи, ангари, автосервіси, заводські приміщення, центри торгівлі і т. д. |
- Ціна: 11 000 ₴

