
Тонкий нагрівальний двожильний кабель WАRME 10 м на 0.8-1.0 м²
- В наявності
- Код: WK002
2 439 ₴
- +380 (50) 727-88-30заказ
WÄRME TWIN FLEX CABLE - Німецький тонкий 3.5мм двожильний екранований нагрівальний кабель з заводським з'єднанням з холодним інсталяційним кабелем живлення для підключення до термостата (терморегулятора).
Ідеально підходить для комфортного обігріву підлоги та стін безпосередньо під плиткою. Може використовуватися як для житлових, так і для інших приміщень, таких як: дитяча кімната, кухня, ванна, офіс, балкон, коридор, вітальня та ін.
20 років!!! - Повна гарантія на нагрівальний кабель в конструкції підлоги.
Для керування нагрівом необхідний терморегулятор.
|
Обрати іншу секцію |
Довжина кабелю, м |
Площа обігріву, м² |
ЦІНА без врахування знижки***, грн з ПДВ | |
| секція | комплект | |||
| Wärme cable 75 W | 5 | 0,4-0,5 | 1 497,00 | 1 629,00 |
| Wärme cable 150 W | 10 | 0,8-1,0 | 2 298,00 | 2 427,00 |
| Wärme cable 225 W | 15 | 1,2-1,5 | 2 760,00 | 2 892,00 |
| Wärme cable 300 W | 20 | 1,6-2,0 | 3 129,00 | 3 261,00 |
| Wärme cable 375 W | 25 | 2,0-2,5 | 3 483,00 | 3 711,00 |
| Wärme cable 450 W | 30 | 2,4-3,0 | 3 984,00 | 4 215,00 |
| Wärme cable 525 W | 35 | 2,8-3,5 | 4 449,00 | 4 677,00 |
| Wärme cable 600 W | 40 | 3,2-4,0 | 4 815,00 | 5 043,00 |
| Wärme cable 750 W | 50 | 4,0-5,0 | 5 670,00 | 6 000,00 |
| Wärme cable 900 W | 60 | 4,8-6,0 | 6 699,00 | 7 032,00 |
| Wärme cable 1050 W | 70 | 5,6-7,0 | 7 734,00 | 8 166,00 |
| Wärme cable 1200 W | 80 | 6,4-8,0 | 9 645,00 | 10 176,00 |
| Wärme cable 1500 W | 100 | 8,0-10,0 | 10 827,00 | 11 361,00 |
| Wärme cable 1800 W | 120 | 9,6-12,0 | 11 961,00 | 12 492,00 |
| Wärme cable 2100 W | 140 | 11,2-14,0 | 13 653,00 | 14 190,00 |
| Wärme cable 2625 W | 175 | 14,0-17,5 | 15 984,00 | 16 515,00 |
| Wärme cable 3300 W | 220 | 17,6-22,0 | 18 204,00 | 18 741,00 |
* СЕКЦІЯ (нагрівальний кабель+інструкція+гарантія) - якщо монтаж здійснюється в штроби або в стяжку на сітку є можливість придбати лише кабель
До комплекту** входить:
- Секція нагрівального кабеля
- Монтажна стрічка відповідно до секції кабелю
- Гофротрубка для датчика температури
- Інструкція по монтажу та експлуатації
- Гарантійний лист на 20 років ПОВНОЇ гарантії !
- Датчик температури (без терморегулятора)
*** ЗНИЖКА надається кожному клієнту. Деталі уточнюйте в менеджера або при оформлені замовлення введіть промокод: NEXANS+
Також за бажанням у нас на сайті ви можете обрати терморегулятор для керування нагрівом теплої підлоги, а саме:
- терморегулятор механічний
- терморегулятор програмований
- терморегулятор програмований сенсорний
- терморегулятор програмований з WiFi
- терморегулятор в щиток на DIN-рейку
Якщо Ви не знайшли потрібної Вам інформації, не можете визначитисть з вибором секції гріючого кабелю чи терморегулятора або у вас залишились питання щодо способу монтажу чи підключення нагрівального кабелю для теплої підлоги - зверніться до нас за вказаним номером телефону і ми з радістю допоможемо Вам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Warme Technik |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 15 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Мінімальний радіус вигину | 17.5 мм |
| Діаметр кабелю | 3.5 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Ізоляція | Зшитий поліетилен |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога, Підігрів підлоги морозильних камер |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| довжина кабелю живлення (холодний кінець) | 2.5 м. п. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність секції | 150 225 Вт |
| Довжина кабелю | 10 |
| Площа обігріву | 0.8 |
- Ціна: 2 439 ₴
- Спосіб упаковки: В комплект теплої підлоги входить: - коробка - готова секція нагрівального кабелю - гофротрубка - монтажна стрічка для укладки кабелю - гарантія / інструкція
