
Промисловий потолочний інфрачервоний обігрівач Екостар R2500
- Під замовлення
Відправка з 07 квітня 20269 900 ₴
+380 (97) 277-75-94
замовлення / консультація / сервіс
- +380 (50) 727-88-30заказ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Промислові обігрівачі інфрачервоного типу R2500 працюють високо ефективно на площі від 26 до 52 квадратних метрів з стельової висотою від трьох з половиною метрів. Можуть використовуватися в якості основного типу опалення рівне, як і у вигляді додаткового обігріву. Використовуються прилади в цехах, на складах, великих торгових центрах. Також пристрої забезпечують комфортну температуру на всіляких заводських майданчиках, автосервісах, ангарних територіях та інших приміщеннях.Важливо відзначити, що інфрачервоні обігрівачі промислового призначення не тільки дозволяють досягти комфортної температури, але і не шкодять здоров'ю співробітників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Экостар |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою |
| Призначення | Промислове |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Без теновая технологія |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 1513 мм |
| Глибина | 61 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти колірних рішень | білий |
| Додаткове опалення | +10°C до існуючої температури / 50 кв. м; +20°C до існуючої температури / 26 кв. м |
| Мінімальна висота стелі, м | 3,5 |
| Режим Весна-осінь | при -4°C на вулиці усередині приміщення буде +20°C / 40 кв. м |
| Режим Основне опалення | при -26°C на вулиці усередині приміщення буде +20°C / 20 кв. м |
| Сфера використання | склади, цехи, ангари, автосервіси, магазини, заводські приміщення, центри торгівлі і т. д. |
- Ціна: 9 900 ₴
