
Двожильний нагрівальний кабель Nexans 28 Вт 96,4 м | сніготанення
- В наявності
- Код: NSA-00051
від 14 589 ₴/секція
- +380 (50) 727-88-30заказ
Кабель нагрівальний двожильний Nexans Defrost Snow TXLP/2R, 28 Вт/м — це готовий до монтажу та підключення комплект обігріву з безмуфтовим з'єднанням і алюмінієвою захисною трубкою.
З одного боку кабель має провід живлення довжиною 10 м, з іншого — герметичний заводський кінець.
Використовується для систем сніготанення на відкритих майданчиках, наприклад, обігріву під'їзних шляхів, сходинок, відкритих майданчиків і т.д.
Може бути вмонтований в гарячий асфальт, бетон або піщано-гравійне покриття.
Для керування необхідний терморегулятор.
|
Обрати іншу секцію |
Потужність, Вт |
Довжина кабелю, м |
ЦІНА*, грн з ПДВ |
| RED DEFROST SNOW 640/28) | 640 | 22,9 | 5 631,00 |
| RED DEFROST SNOW 890/28) | 890 | 31,9 | 6 357,00 |
| RED DEFROST SNOW 1270/28) | 1270 | 45,4 | 8 055,00 |
| RED DEFROST SNOW 1550/28) | 1550 | 56,6 | 9 024,00 |
| RED DEFROST SNOW 1900/28) | 1900 | 68,1 | 9 993,00 |
| RED DEFROST SNOW 2300/28) | 2300 | 88,1 | 11 550,00 |
| RED DEFROST SNOW 2700/28) | 2700 | 96,4 | 12 081,00 |
| RED DEFROST SNOW 3400/28) | 3400 | 116,8 | 15 360,00 |
ЦІНА вказана БЕЗ врахування знижки. Для отримання знижки зверніться до менеджера за вказаним номером телефона або при замовлені вкажіть промокод: SNOW+
До комплекту** входить:
- Секція нагрівального мату
- Інструкція по монтажу та експлуатації
- Гарантійний лист на 20 років ПОВНОЇ гарантії !
Якщо Ви не знайшли потрібної Вам інформації, не можете визначитисть з вибором секції гріючого кабелю чи терморегулятора або у вас залишились питання щодо способу монтажу чи підключення нагрівального кабелю для теплої підлоги - зверніться до нас за вказаним номером телефону і ми з радістю допоможемо Вам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nexans |
| Країна виробник | Норвегія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Діаметр кабелю | 70 мм |
| Ізоляція | Зшитий поліетилен |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 28 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 35 мм |
| Напруга мережі | 380~400 В, 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Обігрів труб і трубопроводів, Обігрів покрівлі та водостоків, Обігрів резервуарів і ємностей, Обігрів водопроводу |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 96.4 |
| Потужність | 2700 Вт |
| Площа обігріву | 9 |
- Ціна: від 14 589 ₴/секція




