
Рідка теплоізоляція для утеплення будь-яких поверхонь Теплофарба Керамічна СІРА 20л
- Під замовлення
- Код: TFGY-20
Відправка з 18 квітня 20263 800 ₴
+380 (97) 277-75-94
замовлення / консультація / сервіс
- +380 (50) 727-88-30заказ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
НАЙПРОСТІШИЙ, УНІВЕРСАЛЬНИЙ ТА ЕФЕКТИВНИЙ МЕТОД УТЕПЛЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПОВЕРХОНЬ!
• Має абсолютну адгезію до металу, пластику, бетону, цегли та іншим будівельним матеріалам;
• Можлива теплоізоляція поверхні буд-якої форми;
• Шар покриття товщиною 1 мм по теплоізоляційним властивостям дорівнює 50 мм мінеральної вати або кладки 1-1.5 цегли;
• Відбиває та розсіює сонячні промені;
• Запобігає появі конденсату та плісняви. Зберігає трубопроводи та стіни від промерзання;
• Не підтримує горіння та перешкоджає розповсюдженню полум'я;
• Є антикорозійним захисним засобом;
• Перешкоджає проникненню вологи, але має паропроникні властивості (дихає);
• Не токсична, екологічно безпечна;
• Не створює додаткового навантаження на несучі конструкції;
• Гарантійний термін експлуатації покриття до 25 років.
УВАГА! Враховуйте, що вага 1л готової продукції становить 0,7-0,8 кг! Матеріал легкий за рахунок вакуумованих мікросфер в складі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyLine |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Теплофарба Керамічна |
| Вага | 16 |
| Перегляд робіт | Для внутрішніх робіт, для зовнішніх робіт |
| Час полімерізації шару для подальшого нанесення | 5-6 годин при +20 °С |
| Час повного висихання | 24 години за +20 °C |
| Гарантія | 12 |
| Діапазон робочих температур | від -60 градусів C до +100 градусів |
| Для інтер'єру | Теплоізольовані матеріали |
| Для фасаду | Теплоізольовані матеріали |
| Доставка/ Оплата | 3 |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,0022 Вт/м2*°С |
| Максимальна температура нанесення | 95 град. |
| Мінімальна робоча температура | -60 град. |
| Мінімальна температура нанесення | 5 град. |
| Мінімальна товщина | 1 мм |
| Розчинник | Вода (при необхідності) |
| Расход | 1л на 1м2. При цьому товщина становитиме 1мм |
| Термін зберігання | 18 міска |
| Країна- програвач | Україна |
| Температура нанесення | від +5 °С до +95 °С |
| Теплопровідність | 0.002 Вт/м °C |
| Товщина одного шару (методом компресорного розпилення) | 0.33 мм |
| Фасування | 20 |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 3 800 ₴

