
Електрична тепла підлога Profitherm 2 на 1.0 — 1.5 м.кв 210Вт 11,5 м
- В наявності
- Код: P2-002
2 979 ₴/комплект
- +380 (50) 727-88-30заказ
Нагрівальний кабель Profitherm — це кабельна система повністю готова до монтажу та складається з нагрівального кабелю живлення з одного боку та заводської муфти з іншого.
Використовується як основна опалювальна система або як додаткове обігрівання будь-якого приміщення з уже наявним опаленням. Також використовується для танення снігу та льоду. Отже, його можна використовувати на зовнішніх відкритих майданчиках: доріжках, дахах, трубопроводах.
Комплект складається з секції нагрівального кабелю, монтажної стрічки, гофротрубки для термодатчика, інструкції з експлуатації, зручного картонного паковання, гарантійного аркуша.
Гарантія 15 років
Для керування нагрівом необхідний терморегулятор.
|
Обрати іншу секцію |
Потужність, Вт |
Довжина кабелю, м |
Площа обігріву, м² |
ЦІНА без врахування знижки***, грн з ПДВ | |
| секція | комплект | ||||
| PROFI THERM 2 | 140 | 7,5 | 0,8-1,1 | 2 178,00 | 2 307,00 |
| PROFI THERM 2 | 210 | 11,5 | 1,2-1,7 | 2 673,00 | 2 805,00 |
| PROFI THERM 2 | 270 | 14,5 | 1,5-2,1 | 2 943,00 | 3 069,00 |
| PROFI THERM 2 | 355 | 18,5 | 1,9-2,7 | 3 408,00 | 3 537,00 |
| PROFI THERM 2 | 445 | 23 | 2,3-3,4 | 3 969,00 | 4 098,00 |
| PROFI THERM 2 | 530 | 28,0 | 2,8-4,2 | 4 284,00 | 4 512,00 |
| PROFI THERM 2 | 630 | 33,0 | 3,3-4,9 | 4 584,00 | 4 812,00 |
| PROFI THERM 2 | 725 | 38,0 | 3,8-5,7 | 5 124,00 | 5 349,00 |
| PROFI THERM 2 | 900 | 47,0 | 4,7-7,0 | 6 072,00 | 6 396,00 |
| PROFI THERM 2 | 1070 | 57,0 | 5,7-8,5 | 7 098,00 | 7 422,00 |
| PROFI THERM 2 | 1240 | 65,0 | 6,5-9,7 | 8 199,00 | 8 619,00 |
| PROFI THERM 2 | 1450 | 76,0 | 7,6-11,4 | 8 691,00 | 9 111,00 |
| PROFI THERM 2 | 1790 | 94,0 | 9,4-14,0 | 9 813,00 | 10 329,00 |
| PROFI THERM 2 | 2100 | 114,0 | 11,4-17,0 | 11 667,00 | 12 288,00 |
| PROFI THERM 2 | 2600 | 133,0 | 13,3-20,0 | 14 265,00 | 14 982,00 |
| PROFI THERM 2 | 3300 | 175,0 | 17,5-26,0 | 18 294,00 | 19 113,00 |
* СЕКЦІЯ (нагрівальний кабель+інструкція+гарантія) - якщо монтаж здійснюється в штроби або в стяжку на сітку є можливість придбати лише кабель
До комплекту** входить:
- Секція нагрівального кабеля
- Монтажна стрічка відповідно до секції кабелю
- Гофротрубка для датчика температури
- Інструкція по монтажу та експлуатації
- Гарантійний лист на 15 років гарантії !
- Датчик температури (без терморегулятора)
*** ЗНИЖКА надається кожному клієнту. Деталі уточнюйте в менеджера або при оформлені замовлення введіть промокод: NEXANS+
Також за бажанням у нас на сайті ви можете обрати терморегулятор для керування нагрівом теплої підлоги, а саме:
- терморегулятор механічний
- терморегулятор програмований
- терморегулятор програмований сенсорний
- терморегулятор програмований з WiFi
- терморегулятор в щиток на DIN-рейку
Якщо Ви не знайшли потрібної Вам інформації, не можете визначитисть з вибором секції гріючого кабелю чи терморегулятора або у вас залишились питання щодо способу монтажу чи підключення нагрівального кабелю для теплої підлоги - зверніться до нас за вказаним номером телефону і ми з радістю допоможемо Вам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi-Therm |
| Країна виробник | Польща |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Діаметр кабелю | 5 мм |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 19 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Потужність | 190 Вт/м.кв. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Підігрів підлоги морозильних камер, Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 11.5 |
| Площа обігріву | 1.1 |
- Ціна: 2 979 ₴/комплект



