
Нагрівальний мат Profi therm 12 м.кв
- В наявності
- Код: MP-015
20 064 ₴/комплект
- +380 (50) 727-88-30заказ
Нагрівальний мат Profi therm 150W/m² використовується на стадії ремонту для підігріву підлоги в якості основної опалювальної системи або як додатковий обігрів вже до існуючого опалення.
Завдяки невеликій товщині кабелю, нагрівальні мати можуть використовуватися в приміщеннях, де неможливо підняти рівень підлоги.
Монтаж проводиться в прошарок плиткового клею або в утеплену стяжку до 3см.
Для керування необхідний терморегулятор.
Гарантія 15 років.
|
Обрати іншу секцію |
Потужність, Вт |
Довжина кабелю, м |
Площа обігріву, м² |
ЦІНА без врахування знижки***, грн з ПДВ | |
| секція | комплект | ||||
| PROFI THERM 150/1.0 | 150 | 0,5x2,0 | 1,0 | 3 762,00 | 3 792,00 |
| PROFI THERM 150/1.5 | 225 | 0,5x3,0 | 1,5 | 4 365,00 | 4 395,00 |
| PROFI THERM 150/2.0 | 300 | 0,5x4,0 | 2,0 | 5 055,00 | 5 085,00 |
| PROFI THERM 150/2.5 | 375 | 0,5x5,0 | 2,5 | 5 796,00 | 5 826,00 |
| PROFI THERM 150/3.0 | 450 | 0,5x6,0 | 3,0 | 7 077,00 | 7 107,00 |
| PROFI THERM 150/3.5 | 525 | 0,5x7,0 | 3,5 | 7 680,00 | 7 710,00 |
| PROFI THERM 150/4.0 | 600 | 0,5x8,0 | 4,0 | 9 192,00 | 9 222,00 |
| PROFI THERM 150/5.0 | 750 | 0,5x10,0 | 5,0 | 9 825,00 | 9 855,00 |
| PROFI THERM 150/6.0 | 900 | 0,5x12,0 | 6,0 | 11 358,00 | 11 388,00 |
| PROFI THERM 150/7.0 | 1050 | 0,5x14,0 | 7,0 | 12 717,00 | 12 747,00 |
| PROFI THERM 150/8.0 | 1200 | 0,5x16,0 | 8,0 | 14 265,00 | 14 295,00 |
| PROFI THERM 150/9.0 | 1350 | 0,5x18,0 | 9,0 | 15 417,00 | 15 447,00 |
| PROFI THERM 150/10.0 | 1500 | 0,5x20,0 | 10,0 | 16 557,00 | 16 587,00 |
| PROFI THERM 150/12.0 | 1800 | 0,5x24,0 | 12,0 | 18 549,00 | 18 579,00 |
* СЕКЦІЯ (нагрівальний мат + інструкція + гарантія)
До комплекту** входить:
- Секція нагрівального мату
- Гофротрубка для датчика температури
- Інструкція по монтажу та експлуатації
- Гарантійний лист на 15 років гарантії !
- Датчик температури (без терморегулятора)
*** ЗНИЖКА надається кожному клієнту. Деталі уточнюйте в менеджера або при оформлені замовлення введіть промокод: PROFI+
Також за бажанням у нас на сайті ви можете обрати терморегулятор для керування нагрівом теплої підлоги, а саме:
- терморегулятор механічний
- терморегулятор програмований
- терморегулятор програмований сенсорний
- терморегулятор програмований з WiFi
- терморегулятор в щиток на DIN-рейку
Якщо Ви не знайшли потрібної Вам інформації, не можете визначитисть з вибором секції гріючого кабелю чи терморегулятора або у вас залишились питання щодо способу монтажу чи підключення нагрівального кабелю для теплої підлоги - зверніться до нас за вказаним номером телефону і ми з радістю допоможемо Вам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi-Therm |
| Країна виробник | Польща |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Діаметр кабелю | 3 мм |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Потужність | 150 Вт/м.кв. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Підігрів підлоги морозильних камер, Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність секції | 1800 225 Вт |
| Площа обігріву | 12 |
- Ціна: 20 064 ₴/комплект

