
Двожильний нагрівальний кабель Profitherm eko 665 Вт на 4.0 — 5.0 м²
- В наявності
- Код: PE2-010
4 632 ₴/комплект
- +380 (50) 727-88-30заказ
Нагрівальний кабель Profitherm EKO UA
Готовий до монтажу та підключення двожильний резистивний кабель 17 Вт/м.п, який має одну кінцеву муфту і одну з'єднувальну муфту.
Використовують переважно для підігріву стін та підлоги в системі "тепла підлога" та ідеально підходить для основного та/або комфортного обігріву приміщень.
Рекомендовано монтувати в утеплену екструдованим пінопластом прошарок стяжки 3-5см з хорошою теплопровідністю
Нагрівальна секція складається з двох частин:
- – нагрівальної, яка знаходиться між з'єднувальною та кінцевою муфтами
- – «холодних» під'єднувальних проводів живлення 2,25м, які знаходяться від з'єднувальної муфти в сторону протилежну кінцевій муфті та які заводяться в підрозетник для підключення до терморегулятора.
Гарантія: 15 років.
|
Обрати іншу секцію |
Потужність, Вт |
Довжина кабелю, м |
Площа обігріву, м² |
ЦІНА без врахування знижки***, грн з ПДВ | |
| секція | комплект | ||||
| PROFI THERM Eko -2 16,5 145 | 145 | 8,0 | 0,8 - 1,0 | 2 001,00 | 2 133,00 |
| PROFI THERM Eko -2 16,5 200 | 200 | 12,0 | 1,2 - 1,5 | 2 196,00 | 2 328,00 |
| PROFI THERM Eko -2 16,5 270 | 270 | 16,0 | 1,6 - 2,0 | 2 478,00 | 2 613,00 |
| PROFI THERM Eko -2 16,5 340 | 340 | 20,0 | 2,0 - 2,5 | 2 943,00 | 3 180,00 |
| PROFI THERM Eko -2 16,5 400 | 400 | 24,0 | 2,4 - 3,0 | 3 027,00 | 3 264,00 |
| PROFI THERM Eko -2 16,5 460 | 460 | 28,0 | 2,8 - 3,5 | 3 222,00 | 3 459,00 |
| PROFI THERM Eko -2 16,5 530 | 530 | 32,0 | 3,2 - 4,0 | 3 519,00 | 3 756,00 |
| PROFI THERM Eko -2 16,5 600 | 600 | 36,0 | 3,6 - 4,5 | 3 957,00 | 4 194,00 |
| PROFI THERM Eko -2 16,5 665 | 665 | 40,0 | 4,0 - 5,0 | 4 365,00 | 4 599,00 |
| PROFI THERM Eko -2 16,5 800 | 800 | 48,0 | 4,8 - 6,0 | 4 893,00 | 5 226,00 |
| PROFI THERM Eko -2 16,5 920 | 920 | 57,0 | 5,7 - 7,1 | 5 427,00 | 5 763,00 |
| PROFI THERM Eko -2 16,5 1115 | 1115 | 68,0 | 6,8 - 8,5 | 6 132,00 | 6 567,00 |
| PROFI THERM Eko -2 16,5 1375 | 1375 | 83,0 | 8,3 - 10,4 | 7 482,00 | 8 019,00 |
| PROFI THERM Eko -2 16,5 1610 | 1610 | 97,0 | 9,7 - 12,1 | 8 268,00 | 8 805,00 |
| PROFI THERM Eko -2 16,5 2025 | 2025 | 122,0 | 12,2 - 15,3 | 9 729,00 | 10 269,00 |
| PROFI THERM Eko -2 16,5 2420 | 2420 | 147,0 | 14,7 - 18,4 | 12 180,00 | 12 822,00 |
| PROFI THERM Eko -2 16,5 2670 | 2670 | 162,0 | 16,2 - 20,3 | 12 507,00 | 13 149,00 |
* СЕКЦІЯ (нагрівальний кабель+інструкція+гарантія) - якщо монтаж здійснюється в штроби або в стяжку на сітку є можливість придбати лише кабель
До комплекту** входить:
- Секція нагрівального кабеля
- Монтажна стрічка відповідно до секції кабелю
- Гофротрубка для датчика температури
- Інструкція по монтажу та експлуатації
- Гарантійний лист на 15 років гарантії !
ВАЖЛИВО! Для керування нагрівом необхідний терморегулятор.
*** ЗНИЖКА надається кожному клієнту. Деталі уточнюйте в менеджера або при оформлені замовлення введіть промокод: PTEKO2
Також за бажанням у нас на сайті ви можете обрати терморегулятор для керування нагрівом теплої підлоги, а саме:
- терморегулятор механічний
- терморегулятор програмований
- терморегулятор програмований сенсорний
- терморегулятор програмований з WiFi
- терморегулятор в щиток на DIN-рейку
Якщо Ви не знайшли потрібної Вам інформації, не можете визначитисть з вибором секції гріючого кабелю чи терморегулятора або у вас залишились питання щодо способу монтажу чи підключення нагрівального кабелю для теплої підлоги - зверніться до нас за вказаним номером телефону і ми з радістю допоможемо Вам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi Therm Eko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Діаметр кабелю | 7 мм |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 16.5 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 35 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Підігрів підлоги морозильних камер |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 40 |
| Площа обігріву | 4 |
- Ціна: 4 632 ₴/комплект

