
Мат нагрівальний Profi therm eko 2.0 м.кв
- В наявності
- Код: MPE-005
3 717 ₴/комплект
- +380 (50) 727-88-30заказ
Нагрівальні мати ProfiTherm EKO mat застосовуються для обігріву всіх типів приміщень і добре зарекомендував себе при будівництві та ремонті.
Мат призначений для укладання в клей для плитки, цементно-пісчаний розчин чи інші суміші для теплих підлог і може використовуватися з більшістю типів покриттів.
Завдяки невеликій товщині кабелю, нагрівальні мати можуть використовуватися в приміщеннях, де неможливо підняти рівень підлоги.
Монтаж проводиться в прошарок плиткового клею або в утеплену стяжку до 3см.
Для керування необхідний терморегулятор.
Гарантія 15 років.
|
Обрати іншу секцію |
Потужність, Вт |
Площа обігріву, м² |
ЦІНА без врахування знижки***, грн з ПДВ | |
| секція | комплект | |||
| PROFI THERM Eko mat 80 Вт 0,5 м2 | 80 | 0,5 | 1 881,00 | 1 911,00 |
| PROFI THERM Eko mat 120 Вт 0,75 м2 | 120 | 0,75 | 2 028,00 | 2 058,00 |
| PROFI THERM Eko mat 150 Вт 1,0 м2 | 150 | 1 | 2 175,00 | 2 205,00 |
| PROFI THERM Eko mat 220 Вт 1,5 м2 | 220 | 1,5 | 2 994,00 | 3 024,00 |
| PROFI THERM Eko mat 300 Вт 2,0 м2 | 300 | 2 | 3 501,00 | 3 531,00 |
| PROFI THERM Eko mat 385 Вт 2,5 м2 | 385 | 2,5 | 3 810,00 | 3 840,00 |
| PROFI THERM Eko mat 425 Вт 3,0 м2 | 425 | 3 | 3 894,00 | 3 924,00 |
| PROFI THERM Eko mat 565 Вт 3,5 м2 | 565 | 3,5 | 4 323,00 | 4 353,00 |
| PROFI THERM Eko mat 600 Вт 4,0 м2 | 600 | 4 | 5 217,00 | 5 247,00 |
| PROFI THERM Eko mat 650 Вт 4,5 м2 | 650 | 4,5 | 5 457,00 | 5 487,00 |
| PROFI THERM Eko mat 770 Вт 5,0 м2 | 770 | 5 | 6 588,00 | 6 618,00 |
| PROFI THERM Eko mat 935 Вт 6,0 м2 | 935 | 6 | 7 194,00 | 7 224,00 |
| PROFI THERM Eko mat 1030 Вт 7,0 м2 | 1030 | 7 | 7 650,00 | 7 680,00 |
| PROFI THERM Eko mat 1200 Вт 8,0 м2 | 1200 | 8 | 8 487,00 | 8 517,00 |
| PROFI THERM Eko mat 1500 Вт 10,0 м2 | 1500 | 10 | 9 531,00 | 9 561,00 |
| PROFI THERM Eko mat 1650 Вт 11,0 м2 | 1650 | 11 | 9 909,00 | 9 939,00 |
| PROFI THERM Eko mat 2205 Вт 14,0 м2 | 2205 | 14 | 16 101,00 | 16 131,00 |
* СЕКЦІЯ (нагрівальний мат + інструкція + гарантія)
До комплекту** входить:
- Секція нагрівального мату
- Гофротрубка для датчика температури
- Інструкція по монтажу та експлуатації
- Гарантійний лист на 15 років гарантії !
- Датчик температури (без терморегулятора)
*** ЗНИЖКА надається кожному клієнту. Деталі уточнюйте в менеджера або при оформлені замовлення введіть промокод: PROFI+
Також за бажанням у нас на сайті ви можете обрати терморегулятор для керування нагрівом теплої підлоги, а саме:
- терморегулятор механічний
- терморегулятор програмований
- терморегулятор програмований сенсорний
- терморегулятор програмований з WiFi
- терморегулятор в щиток на DIN-рейку
Якщо Ви не знайшли потрібної Вам інформації, не можете визначитисть з вибором секції гріючого кабелю чи терморегулятора або у вас залишились питання щодо способу монтажу чи підключення нагрівального кабелю для теплої підлоги - зверніться до нас за вказаним номером телефону і ми з радістю допоможемо Вам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi Therm Eko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 75 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Потужність | 150 Вт/м.кв. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога, Підігрів підлоги морозильних камер |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кабелю | 4 |
| Потужність секції | 300 225 Вт |
| Площа обігріву | 2 |
- Ціна: 3 717 ₴/комплект

