
Терморегулятор до котла | 4HEAT HT-02-NP
- Під замовлення
- Код: HT02NP
Відправка з 07 квітня 20261 298 ₴
- +380 (50) 727-88-30заказ
Призначення
4HEAT HT-02-NP застосовується для керування опалювальними котлами. Здебільшого це газові котли через їхню популярність, але також можуть бути і моделі, що працюють від електрики та твердого палива.
Монтаж
Установка термостата зводиться до того, що його необхідно підключити проводами до опалювального котла. Прилад оснащений сухими контактами реле, а на опалювачі повинні бути безпотенційні клеми, що управляють. Монтаж самого регулятора здійснюється на стіну, в місце, де він зчитуватиме актуальну температуру опалювального приміщення.
Управління
Терморегулятор 4HEAT HT-02-NP оснащений РК-дисплеєм, де виводиться вся поточна інформація, а також функціональним роликом (колесом) управління. Живлення самого контролера здійснюється від 2х пальчикових батарейок типу ААА.
Зовнішність
Модель має компактний розмір. Виготовлений з якісного, негорючого термопластика і оснащений великим дисплеєм з приємним блакитним підсвічуванням.
Особливості/Можливості
Не має програмування та може використовуватись лише в ручному режимі роботи. Тобто. єдиним його завданням є підтримання необхідної температури повітря у приміщенні, де його фізично встановлено.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4Heat |
| Країна виробник | Китай |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Голосове управління | Ні |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 0.5 А |
| Максимальна температура регулювання | 30 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Область застосування терморегулятора | Електричні котли, Системи опалення, Газові котли |
| Живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 92 мм |
| Довжина | 34.5 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Провідний |
| Тип контактів плінта | Розмикний (нормально замкнутий) |
| Керування | цифрова |
- Ціна: 1 298 ₴




