
Бездротовий wifi терморегулятор для котла | WT-02
- Під замовлення
- Код: WT02.WF
Відправка з 18 квітня 20263 489 ₴
- +380 (50) 727-88-30заказ
Призначення
Призначений для керування газовим котлом, а саме для роботи котла виходячи з необхідної температури повітря в приміщенні.
Завдання терморегулятора 4HEAT WT-02 WiFi – при досягненні потрібної температури в кімнаті – відключити нагрівання котла.
При падінні температури - він також включає його, балансуючи значення градусів.
Монтаж
Монтаж зводиться до підключення приймача до котла (див. інструкцію на котел + термостат), а також розміщення його переважно на стіні. Сам контролер виноситься до кімнати, де потрібна підтримка потрібної температури.
Управління
4HEAT WT-02 WiFi дозволяє здійснювати необхідні регулярні налаштування двома зручними способами:
1. Регулювання та налаштування параметрів роботи безпосередньо на терморегуляторі, за допомогою інтерфейсу – дисплей + кнопки;
2. Керування роботою опалювального котла зі смартфона, на який встановлюється програма.
Зовнішність
Компактні розміри, стильний вигляд. Корпус виготовлений з не пального термопластика в білому глянсовому кольорі, приємний на дотик.
Інформативний РК дисплей зі світлим підсвічуванням.
Приймач також виготовлений із висококласного пластику з індикацією роботи.
Особливості/Можливості
Віддалене керування можливе за наявності у приміщенні Вай-Фай мережі, до якої автоматично підключається терморегулятор.
Тижневе програмування дозволяє забезпечити необхідні налаштування температури на цілий тиждень за заздалегідь спланованим графіком.
Бездротовий тип зв'язку з котлом унеможливлює наявність купи проводів.
Тобто. є можливість вільного переміщення програматора по об'єкту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4Heat |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротовий стандарт | Радіосигнал |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Голосове управління | Так |
| Дисплей | Так |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Максимальна сила струму | 10 А |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Область застосування терморегулятора | Електричні котли, Кондиціонування приміщення, Системи опалення, Газові котли, Інфрачервоні обігрівачі, Тепла підлога |
| Живлення | Батарейки |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Управління | Віддалений доступ |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 87.5 мм |
| Довжина | 23.2 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 |
| Підтримка сервісів | Google Home, Amazon Alexa, Tuya Smart, Smart Life, IFTTT |
| Тип контактів плінта | Розмикний (нормально замкнутий) |
- Ціна: 3 489 ₴







