
Терморегулятор до котла бездротовий з WiFi | WT-25
- Під замовлення
- Код: 4HT.WT25.WF
Відправка з 07 квітня 20264 089 ₴
- +380 (50) 727-88-30заказ
Призначення
WiFi терморегулятор 4HEAT WT-25 застосовується для газового котла, а також котлів опалення, які працюють від електрики та на твердому паливі. Для його підключення на опалювальному котлі повинні бути спеціальні безпотенційні клеми "NO" / "COM"
Монтаж
Для монтажу терморегулятора 4HEAT WT-25 необхідно підключити до котла приймач. Це робиться за допомогою чотирьох проводів. 2 з яких це безпотенційні клеми NO/COM, а інші 2 - це дроти живлення 230V (L/N). Після цього приймач встановлюється на стіну і автоматично синхронізується з блоком у відповідь (терморегулятор). А також терморегулятор автоматично підключається до домашньої WiFi мережі.
Управління
Дана модель термостата дозволяє використовувати два варіанти управління системою опалення на основі котла.
локальне управління дозволяє налаштувати потрібний температурний режим та цикли роботи на самому пристрої;
дистанційне керування через додаток на смартфоні. Для цього необхідно завантажити програму Tuya | Smart Life та авторизуватися в системі.
Зовнішність
Стильно та сучасно виглядає поєднання чорного та білого кольору, де білою є нижня частина термостату – пластиковий корпус та кнопки управління. Чорним залишається LCD дисплей. Екран знаходиться у верхній частині приладу.
Особливості/Можливості
Тижневе програмування в моделі 4HEAT HT-25 реалізовано у 4 події на день. Окремо можна встановити індивідуальні налаштування кожного дня тижня. Додатково є функція "Захист від дітей", "Захист від відкритого вікна".
Якщо використовувати програму, то функції користувача максимально розширені до будь-яких варіантів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4Heat |
| Країна виробник | Китай |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Голосове управління | Так |
| Дисплей | Так |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Максимальна сила струму | 10 А |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Область застосування терморегулятора | Електричні котли, Кондиціонування приміщення, Системи опалення, Газові котли, Інфрачервоні обігрівачі, Тепла підлога |
| Живлення | Батарейки |
| Радіус дії | 60 м |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Управління | Віддалений доступ |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23.2 мм |
| Довжина | 87.5 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | Радіосигнал, Wi-Fi |
| Напруга мережі | 220~240 |
| Підтримка сервісів | Google Home, Amazon Alexa, IFTTT, Tuya Smart, Smart Life |
| Тип контактів плінта | Розмикний (нормально замкнутий) |
- Ціна: 4 089 ₴






