Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnum |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Діаметр кабелю | 3 мм |
| Кількість жил | 2 |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 50 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 980 Вт |
| Площа обігріву | 7 |
- Ціна: 21 788 ₴




