
Керамічна панель з терморегулятором LIFEX Classic 400R (біжевий)
- Під замовлення
- Код: KOP400RBE
Відправка з 07 квітня 20263 490 ₴
- +380 (50) 727-88-30заказ
Керамічна панель з терморегулятором LIFEX Classic 400R, належить до відомої серії Classic. В 2019 року виробник вирішив розширити лінійку пристроїв, додавши в асортиментний ряд модифікації з механічним управлінням температури.
Керамічні панелі з конвекцією LIFEX Retro, до яких належить і цей прилад оснащений механічним термостатом, який виконує роль примітивної автоматики. Ця модифікація може бути корисною у використанні для ситуацій, які вимагають максимально простих способів керування обігрівачем
Принцип дії керамічного обігрівача LIFEX Classic
Обігрівачі Лайфікс Класік належать до економного типу. Їх можна використовувати як систему основного і додаткового опалення побутових та приміщень загального призначення з фіксованими тепловими втратами та об’ємом приміщення.
Основний принцип дії полягає в нагріванні лицьової плити з кераміки і продуціювання від неї тепла. Інфрачервоне тепло має зв’язок з довгою хвилею, яка файно впливає на людину. При цьому, за рахунок різниці в структурі конвеційного короба, тепло від задньої сторони плити, перетворюється в конвеційний потік теплого повітря. Таким чином, в даному вигляді обігрів можливий гібридний способом, за допомогою інфрачервоного і конвекційного тепла

Кому і коли краще купити LIFEX Classic 400R с механічним терморегулятором ?
- Люди, які не вміють користуватися програматором
- Споживач, який хоче зекономити кошти на купівлі обігрівача
- Приміщення, де використання блока "інтелектуального клімату-контролю" нецілеподібно
Як ви вже могли порівняти, всі економні обігрівачі LIFEX Classic з автоматикою RETRO є дешевшою альтернативою, моделям з вбудованим програматором. Різниця у ціні становить 15-20% залежно від обраної моделі.
Крім відсутності інтелектуального блоку автоматики, модель Classic 400 R (бежевий) - більш нічим іншим не відрізняється від керамічної панелі Classic 400 (бежевий). Вона має той же розмір, потужність і обслуговуючу площу.
Принцип дії термостату RETRO
Коригування температури поверхні відбувається за рахунок вбудованого в корпус регулятора. Він коригує температуру поверхні у діапазоні від 30 до 90 градусів за Цельсієм і не є кліматом-контролем.
Регулювання виконується за допомогою зручної руки з температурною шкали. Нижче від самого керування знаходиться кнопка "включення/відключення" пристрою.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LIFEX |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Індикатор температури | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP21 |
| Максимальна температура нагріву | 90 град. |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 400 |
| Площа обігріву | 5-10 м2 |
| Тон | Бежевий |
| Керування | механічний терморегулятор |
| Установка | Настінна |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 3 490 ₴







