
Біо-конвектор LIFEX BioAir 700R (біжевий) з терморегулятором
- Під замовлення
- Код: TKP700RBE
Відправка з 07 квітня 20264 390 ₴
- +380 (50) 727-88-30заказ
Біо-конвектор без тенів LIFEX Bio Air, особливості
Біо-конвектор LIFEX BioAir - це безTeновий обігрівач, який виробляється з кераміки, на базі інфрачервоної панелі з конвекцією.
Основна відмінність від типової керамічної панелі, полягає в тому, що біоконвектор нагріває приміщення інфрачервоним теплом та конвекцією, що має посилену потужність. Цей ефект досягається завдяки наявності додаткового контура опалення - 2й керамічній плиті (меньшого розміру, що знаходиться всередині конвекційного коробу).
Керамічний біо конвектор, на відміну від традиційного конвектора має такі властивості
- Відсутній високотемпературний ТЕН
- Окрім конвективного тепла, є, також інфрачервоне тепло
- Відсутній ефект "випалювання кисню" і "сухого повітря"
- Термін служби, в кілька разів більше, ніж у ТЕНа конвектора
- Енергоефективність значно більша, ніж у конвектора

Керамічний конвектор Lifex Bio Air 700R (бежевий) повна аналогія біо конвектора Bio Air 700 (бежевий), за виключенням автоматики, котра в цьому випадку більш функціональна, за рахунок таймера, та клімат-контролю.
Незважаючи на простішу і менш функціональну автоматику, вбудовану в корпус керамічного обігрівача, він має одну, досить велику перевагу - це ціна. Вона на порядок нижче, ніж у моделей з кліматом-контролем.
Фактична вартість обігрівача LIFEX з Retro механічним терморегулятором, буде на 15-20% нижче, подібної моделі з програматором. При цьому якихось додаткових відмінностей з сенсі комплектації або технічних параметрів - просто немає.
Кому краще за все купити біо конвектор LIFEX Bio Air 700R
- людям, яким досить важко дається налаштуванні будь-якої побутової електроніки
- при бажанні зекономити на покупки пристрою, при цьому не втратити в продуктивності по теплу
- якщо немає потреби в налаштуванні параметрів температури і часу
- при використанні обігрівача в режимі постійної роботи (постійний нагрів)

Як працює автоматика "retro control" від LIFEX?
Блок автоматики LIFEX RETRO — це термостат з механічним керуванням, а також кнопка увімкнення/виключення. Цей термостат не може використовуватися як "клімат-контроль" і не регулює температуру повітря в приміщенні.
Задача термостату RETRO, це контроль температури поверхні (керамики) в діапазоні від 30 до 90 градусів, що дозволяє вам встановити приблизний рівень опалення кімнати. Таким чином, ви вставляєте необхідну температуру нагрівання поверхні (інтенсивність нагрівання) по досягненню відповідної температури кераміки, обігрівач вимикається і ввімкнеться лише тоді, коли температура впаде на декілька значень.
Що то є таке - БІО конвектор LIFEX ?
Керамічний біоконвектор Lifex Bio Air 700R має 2 контури опалення. А його принцип дії полягає в тому, що один нагрівальний елемент, що знаходиться в лицьовій частині приладу, відповідає за виробництво м'якого довгого інфрачервоного тепла. А інший, що в середині виробляє екологічну і природну конвекцію.
Таким чином, ви отримуєте не просто керамічну панель опалення, а повноцінний інфрачервоний керамічний обігрівач економного типу - біо конвектор!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LIFEX |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 16 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Індикатор температури | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP21 |
| Максимальна температура нагріву | 90 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 700 |
| Площа обігріву | 11-15 м2 |
| Тон | Бежевий |
| Керування | механічний терморегулятор |
| Установка | Настінна |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 4 390 ₴







