Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одножильні нагрівальні мати серії ETL розроблені спеціально для монтажу під ламінат.
Товщина всього 1,5 мм.
Монтаж здійснюється безпосередньо під ламінат, без будівельних сумішей. Регулювання температури підлоги відбувається за допомогою електронного терморегулятора з датчиком температури. Також їх можна використовувати для захисту дзеркал у ванних кімнатах, запобігаючи їх запотіванню. Гарантійний термін – 20 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extherm |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 100 Вт/м |
| Кількість жил | 1 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Діаметр кабелю | 1.5 мм |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Ізоляція | Тефлон |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1000 Вт |
| Площа обігріву | 5 |
- Ціна: 17 893,45 ₴/комплект

