
Кабель нагрівальний двожильний Extherm ETT ЕСО 30-2190 73 м.п
- В наявності
- Код: ETT ЕСО 30-2190
15 720 ₴
+380 (97) 277-75-94
замовлення / консультація / сервіс
- +380 (50) 727-88-30заказ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двожильні нагрівальні кабелі серії ETT ECO призначені для зовнішнього застосування: системи сніготанення для покрівель, водостоків, сходинок, захист від замерзання води і рідини в трубах. Управління роботою кабелів ЕТТ ECO відбувається за допомогою датчика температури, датчика вологості, термостатів та метеостанцій. Кабелі не потребують обслуговування при експлуатації. Гарантійний термін до 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extherm |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Діаметр кабелю | 7 мм |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 30 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізоляція нагрівальних жил | FEP (TEFLON) (Макс. температура експлуатації 205°С) |
| Довжина кабелю | 73 |
| Захисний екран | Алюмінієва фольга + мідний багатожильний провідник |
| Зовнішня ізоляція | PVC |
| Кабель для підключення до мережі | 3 м |
| Клас захисту | IP X7 |
| Потужність | 2190 Вт |
- Ціна: 15 720 ₴
