Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нагрівальні кабелі серії Easycable EC призначені для підтримки комфортної температури в приміщенні і опалення приміщення. Призначені тільки для використання всередині приміщень. Встановлюються на площі будь-яких конфігурацій і розмірів. Регулювання температури відбувається за допомогою електронного терморегулятора з датчиком температури. Кабелі не вимагають обслуговування при експлуатації. Гарантія - 20 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyTherm |
| Країна виробник | Латвія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 18 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Потужність | 180 Вт/м.кв. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Підігрів підлоги морозильних камер, Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 21 |
| Потужність секції | 378 225 Вт |
| Площа обігріву | 2.1 |
- Ціна: від 3 253 ₴







