Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нагрівальні мати серії Easymate EM призначені для підтримки комфортної температури в приміщенні і опалення приміщення.
Встановлення нагрівальних матів здійснюється безпосередньо під підлогове покриття (плитка, ламінат та інші). Товщина нагрівальних матів всього 4 мм, що забезпечує мінімальне збільшення висоти підлоги.
Регулювання температури відбувається за допомогою електронного терморегулятора з датчиком температури.
Мати прості у встановленні і не вимагають обслуговування під час експлуатації.
Гарантія – 20 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyTherm |
| Країна виробник | Латвія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Ізоляція | Тефлон |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Потужність | 200 Вт/м.кв. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Площа обігріву | 0.5 кв.м |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізоляція гріючих жил | тефлон FLUON ETFE |
| Захисний екран | алюмінієва фольга + алюмінієвий дріт 1х0.5 мм |
| Зовнішня ізоляція | ПВХ |
| Тип мату | двожильний |
| Холодний кінець | 1*2м |
- Ціна: 2 220 ₴






