
Саморегулюючий нагрівальний кабель 24 Вт/м | profitherm 24msr-pb slimflex 30
- В наявності
- Код: LSR001
348 ₴/пог.м
- +380 (50) 727-88-30заказ
Profi therm 24MSR-PB slimflex — це саморегулюючий кабель для систем зовнішнього обігріву.
На відміну від резистивного, самрег змінює рівень тепла, що виділяється, залежно від погодних умов і температури навколишнього середовища.
Так, на ділянках, куди потрапляють прямі сонячні промені, він гріє менше, ніж в затінених зонах.
Системи зовнішнього обігріву захищають покрівлю, водостічну систему, труби, сходи та ін. від снігу та криги, зберігаючи при цьому безпеку пішоходів і майна.
Системи можна встановлювати на дахах і трубах будь-якого типу тому, що вони мають високу стійкість до ультрафіолету і перепадів температур, а також виготовляються під потребу замовника.
Максимальна довжина секції 46м (при 10°С та 16А автоматичному вимикачу)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi-Therm |
| Країна виробник | Китай |
| Вид нагрівального кабелю | Саморегулюючий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 35 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Обігрів труб і трубопроводів, Обігрів покрівлі та водостоків, Обігрів резервуарів і ємностей, Обігрів водопроводу |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 30 Вт |
- Ціна: 348 ₴/пог.м
