
Промисловий терморегулятор ETO2-4550 на DIN рейку | для систем антиобледеніння та сніготанення
- В наявності
- Код: ETO2
17 766 ₴
- +380 (50) 727-88-30заказ
Промисловий терморегулятор ETO2 використовується в управлінні кабельними системами антизледеніння та сніготанення на невеликих об'єктах для розтоплення снігу і льоду з можливістю керування двома зонами, наприклад: дах та сходи в будинку.
Управління відбувається на основі показників температури та вологості повітря
Працює в поєднанні з датчиками:
- ETF-744/99 - зовнішній датчик температури повітря
- ETOR-55 - датчик вологи для водостоків
- ETOG-55 - датчик вологи та температури грунту
Графічний дисплей та кнопки для кодування забезпечують швидке програмування та індикацію системи обігріву.
Поставляється із кришкою для настінного монтажу.
ВАЖЛИВО !!! терморегулятор ETO2 та датчики до нього відвантажується лише для наших клієнтів, які придбали один з нагрівальних кабелів (резистивний або саморегулюючий) торгових марок:
Nexans - резистивний (одножильний, двожильний, відрізний), саморегулюючий
Profitherm eko - резистивний (одножильний, двожильний, відрізний), саморегулюючий, нагрівальні мати.
Також, нашим клієнтам надається гарантована знижка від 10% на всі терморегулятори та нагрівальні кабелі для систем сніготанення та антиобледеніння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OJ Electronics |
| Країна виробник | Данія |
| Бездротовий стандарт | Без Wi-Fi |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 10 град. |
| Мінімальна температура регулювання | -20 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Системи сніготанення та антиобледеніння |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 156 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 17 766 ₴








