
Терморегулятор ETR2-1550 на DIN рейку | метеостанція для систем антиобледеніння та сніготанення
- В наявності
- Код: ETR2
10 560 ₴
- +380 (50) 727-88-30заказ
Контролер ETR2 розроблений компанією OJ для систем сніготанення в водостоках або на невеликих ділянках.
Використовуючи показники датчиків температури та вологості, контролер забезпечує економічну роботу нагрівальної системи, при невеликому споживанні енергії дозволяє утримувати поверхню даху або відкриті майданчики вільними від льоду і снігу.
Датчик вологості встановлюється на поверхні відкритого майданчика або у водостоку. При появі на датчику вологи контролер ETR2 включає систему сніготанення. Після випаровування вологи на датчику, термостат вимикає нагрів.
Працює в поєднанні з датчиками:
- ETF-744/99 - зовнішній датчик температури повітря
- ETOR-55 - датчик вологи для водостоків
- ETOG-55 - датчик вологи та температури грунту
ВАЖЛИВО !!! терморегулятор ETR2 та датчики до нього відвантажується лише для наших клієнтів, які придбали один з нагрівальних кабелів (резистивний або саморегулюючий) торгових марок:
Nexans - резистивний (одножильний, двожильний, відрізний), саморегулюючий
Profitherm eko - резистивний (одножильний, двожильний, відрізний), саморегулюючий, нагрівальні мати.
Також, нашим клієнтам надається гарантована знижка від 10% на всі терморегулятори та нагрівальні кабелі для систем сніготанення та антиобледеніння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OJ Electronics |
| Країна виробник | Данія |
| Бездротовий стандарт | Без Wi-Fi |
| Вид терморегулятора | Механічний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Дисплей | Ні |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 10 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Обігрів труб, Системи сніготанення та антиобледеніння |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 59 мм |
- Ціна: 10 560 ₴


