
Терморегулятор terneo kt (білий)
- В наявності
- Код: kt1
1 350 ₴
- +380 (50) 727-88-30заказ
Терморегулятор для системи сніготанення та антиобледеніння terneo kt
Терморегулятор призначений для роботи з системами антиобледеніння та сніготанення. Підігрів вмикається в разі потрапляння температури в діапазон, за якого може відбуватися намерзання бурульок або утворення ожеледиці.
Датчик температури необхідно розташовувати зовні будинку, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів, а також дощу і снігу, наприклад, під кромкою покрівлі.
Монтаж у підрозетник terneo kt унікальна у своєму роді модель терморегулятора для монтажу в стандартний підрозетник діаметром 60 мм.
Оновлений дизайн під будь-який інтер'єр
Мінімалістичний екран з білим світінням відображає поточну температуру і системні повідомлення. Ви можете регулювати яскравість екрана в режимі очікування для зменшення акценту на терморегулятор у приміщенні. Функція блокування кнопок не дасть змоги змінювати налаштування, наприклад, вашим дітям.
Лічильник часу роботи навантаження
Витрати на теплу підлогу можна самостійно обчислити, помноживши час роботи теплої підлоги під навантаженням на потужність теплої підлоги і на тариф електроенергії. Енергонезалежна пам'ять зберігає всі налаштування в разі вимкнення живлення.
Захист від внутрішнього перегріву
Терморегулятор має захист від перегріву: якщо температура всередині корпусу досягне 85 °С, робота терморегулятора зупиниться. Він відновить роботу, коли температура знизиться до 60 °С. Також варто зазначити, терморегулятор виготовлено з найкращого за протипожежними вимогами пластику - клас V0.
Усе необхідне для монтажу — вже в комплекті
Терморегулятор, аналоговий датчик з проводом, декоративна рамка - все включено в комплект. Також пристрій сумісний з більшістю датчиків температури інших брендів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 10 град. |
| Мінімальна температура регулювання | -20 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Системи сніготанення та антиобледеніння |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 1 350 ₴




