
Нагрівальний мат Ryxon 0,5 кв.м 400, 2
- В наявності
- Код: RHM2
3 662 ₴/комплект
- +380 (50) 727-88-30заказ
Ryxon HM – тонкий двожильний нагрівальний мат із одним кінцем підключення, призначений для підтримки комфортної температури підлоги (тепла підлога), обігріву стін або повного обігріву приміщення.
Підходить для будь-яких типів покриття для підлоги.
Призначений для швидкого та зручного монтажу в шар плиткового клею або будь-якого іншого розчину, що самовирівнюється.
Не потребує техобслуговування і має тривалий термін служби завдяки використанню високоякісних матеріалів.
Мат HM складається з нагрівального кабелю, пришитого до скловолоконної сітки тонкою ниткою.
Внутрішня ізоляція кабелю виконана з фторопласту (Teflon™), що забезпечує максимальну довговічність кабелю та захист від перегріву.
Особливості конструкції нагрівального кабелю повністю виключає електричне та електромагнітне випромінювання.
Нагрівальний мат має клас захисту IPX7, що дозволяє використовувати його у вологих приміщеннях.
Для підключення потрібен терморегулятор
Гарантія – 20 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryxon |
| Країна виробник | Латвія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 20 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Діаметр кабелю | 3.6 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Ізоляція | Тефлон |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Потужність, Вт | 400 |
| Монтаж | в плитковий клей 1-2 см, у стяжку 3-5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Готова секція нагрівального мату, гофротрубка для датчика температури підлоги, гарантія+інструкція, коробка |
| Площа обігріву | 2 |
- Ціна: 3 662 ₴/комплект







