
Нагрівальний мат Flex 0,5 м.кв 1575, 9
- В наявності
- Код: FM9.0
9 637 ₴/комплект
- +380 (50) 727-88-30заказ
FLEX EH - тонкий двожильний нагрівальний мат, призначений для підтримання комфортної температури підлоги або повного обігріву приміщення.
Оптимальне рішення від Європейського виробника з найкращим співвідношенням ціна/якість.
Підходить для більшості видів покриття підлоги, які мають відповідну рекомендацію від виробника.
Може вкладатися в мінімально допустимий шар кахельного клею або інших, рекомендованих виробниками розчинів, адаптованих для використання в системах обігріву.
Не потребує технічного обслуговування і має тривалий термін експлуатації (понад 50 років).
Потужність системи 175W/m забезпечує запас електричної потужності, завдяки чому, навіть при зниженій потужності електричної мережі, зберігається ефективний обігрів.
Мат FLEX EHM складається з нагрівального кабелю, закріпленого на скловолоконній сітці тонкою прозорою ниткою.
Завдяки такому кріпленню, нагрівальний кабель добре зафіксований та щільно прилягає до мату, спрощуючи монтування системи обігріву.
Довжина зʼєднувального кабелю є 2,5 м.
Нагрівальний кабель діаметром всього 4мм у маті FLEX ЕНМ складається з:
- двох гріючих монолітних жил, покритих ізоляцією з модифікованого поліетилену (XLPE) з температурною стійкістю до 135°С;
- супутнього алюмінієвого дроту заземлення;
- захисного екрану із фольги та зовнішнього шару ізоляції з ПВХ з температурною стійкістю до 105 °С.
Конструкція кабелю повністю виключає електромагнітне випромінювання.
Нагрівальний кабель має клас захисту IPX7, що дозволяє використовувати його у вологих приміщеннях.
Для підключення потрібен побутовий терморегулятор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flex |
| Країна виробник | Латвія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 17.5 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Ізоляція | Зшитий поліетилен |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Потужність | 175 Вт/м.кв. |
| Монтаж | в стяжку 1-4см, під плитку в розчин плиткового клею 0,8-2,0см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Готова секція нагрівального мату, гофротрубка для датчика температури підлоги, гарантія+інструкція, коробка |
| Потужність, Вт | 1575 |
| Площа обігріву | 9 |
- Ціна: 9 637 ₴/комплект

