
Терморегулятор програмний для котла Castle АС8078G
- В наявності
- Код: АС8078G
1 160 ₴
- +380 (50) 727-88-30заказ
Терморегулятор програмований Castle АС8078G - це програмований термостат призначений для керування водогрійними і котельними системами.
Терморегулятор працює на двох батареях (до комплекту поставки не входять).
Вмикається та вимикається регулятор автоматично за заданою програмою. Монтується у підрозетник.
Програмований термостат Кастел АС8078G має на передній панелі дисплей та три кнопки керування.
Дані температури на екрані покажуть вам поточну температуру та вологість у приміщенні, за його допомогою ви можете вибрати та налаштувати потрібний режим на самому термостаті.
Характеристики Кастл АС8078G:
- Тижневий цикл.
- Протягом дня програмування має 4 режимів роботи.
- Управління ручне/програмоване
- Індикація підсвічування, затримка 20 секунд.
- Максимальне навантаження: 10 А.
- Напруга живлення: 230 В, 50 Гц.
- Захист корпусу: IP 20
- Можливі режими керування: автоматичний, ручний та комфортний.
- Функція: нічний період.
- Робоча температура: 5С-35C.
- Вбудований годинник.
- Блокування клавіш (захист від дітей).
- Попереднє увімкнення за 30 хвилин.
- Датчик температури вбудований.
Функції термостата Castle АС819G :
- Ручний режим : всі програмні установки не діють, терморегулятор підтримує задану температуру.
- Програмований режим : доба поділяється на 6 періодів термостат працює за заданою температурою та часом. Перехід із ручного до програмованого режиму відбувається при натисканні кнопки режими.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castle |
| Країна виробник | Китай |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 10 А |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Електричні котли, Водонагрівачі, Системи опалення, Газові котли |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 1 160 ₴
